У США в'язень судиться за право дивитися порно

У США в'язень судиться за право дивитися порно

Ілюстрація

У штаті Мічиган ув'язнений судиться за право доступу до еротичних і порнографічних матеріалів, телебачення, радіо і відеоігор.

У штаті Мічіган, США, ув'язнений подав позов проти влади, домагаючись дозволу на поширення в в'язницях порнографічної продукції. Її відсутність він вважає утиском прав засуджених та елементом "психологічної війни".

Сміливцем, який критикє самого губернатора за нелюдські тюремні порядки, виявився Кайл Річардс, який перебуває у пенітенціарному закладі округу Маком, повідомляє газета The Detroit News. Відповідачем виступає голова Мічигану Рік Снайдер.

У своїй п'ятисторінковій рукописній скарзі 21-річний житель Фрейзера зажадав, щоб йому надали доступ до еротичних і порнографічних матеріалів, телебачення, радіо і відеоігор.

При цьому позивач стверджує, що "нинішні умови утримання не позбавлені прийомів "психологічної війни", мета якої - підірвати бойовий дух в'язнів і зламати їх волю до опору".

Брак порнографії "веде до зниження якості життя Річардса, оскільки у нього пропадає сексуальне і чуттєве сприйняття", йдеться в позові.

Тим часом у департаменті з нагляду за тюрмами США у Мічигані повідомили, що закони штату не забороняють поширення у тюрмах порнографічних матеріалів. При цьому у відомстві підкреслили, що дане питання знаходиться у компетенції влади не всього штату, а округу, в якому розташований виправний заклад. У зв'язку з цим курйозний позов Річардса, датований 10 червня, може бути відхилений окружним судом Детройта.

Додамо, що порядки в окружній в'язниці Маком дійсно досить суворі, оскільки ув'язненим закритий будь-який доступ до зображень жіночого тіла і фізичної краси.

Водночас в інших в'язницях Мічигану арештанти можуть переглядати еротичні журнали та іншу продукцію, якщо там немає сцен сексуального насильства, зоофілії і садомазохізму. Зокрема, ув'язнені можуть виписувати еротичні журнали Playboy і Penthouse.

Примітно, що раніше Кайл вже тричі намагався судитися з владою, і кожного разу його скарги відхилялися, як необгрунтовані. Про зміст цих клопотань не повідомляється.

Як випливає з особистого досьє в'язня, Кайл Річардс був заарештований на початку 2011 року за пограбування банку. За його звільнення суд призначив заставу в 500 тисяч доларів. У минулий четвер він визнав себе винним. Очікується, що вирок йому буде винесений 2 серпня.

Читайте також:

У США порнографію визнали проявом свободи слова

Жінці, що постійно мастурбує, дозволили дивитися порно на роботі

Американка завагітніла і народила негра після перегляду порнофільму

Хакери з усього світу виступили на захист порнографії в Туреччині

Повʼязані теми:

Наступна публікація