Хакери з усього світу виступили на захист порнографії в Туреччині

Хакерське товариство атакувало сайти турецьких держструктур на знак протесту проти наміру ввести обмеження в користуванні інтернетом.

Міжнародноє хакерське товариство Anonymous провело масову атаку на сайти державних турецьких структур на знак протесту проти наміру влади посилити правила користування інтернетом. Про це з Туреччини повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Як заявили хакери на одному з веб-сайтів, операція під назвою "Туреччина" була спрямована проти Департаменту з інформаційних технологій, який вирішив обмежити вільний доступ в інтернет з серпня ц.р. Головна сторінка департаменту в мережі досі недоступна для користувачів.

Представник відомства повідомив, що задля захисту молодого населення країни від порнографії всі інтернет-провайдери будуть зобов'язані використовувати спеціальні пакети програм: стандартний, дитячий, сімейний, домашній.

Багато користувачів, проте, протестують проти нових правил, які, на їх думку, полягають у масовій фільтрації сайтів і є рівносильними введенню цензури.

Міжнародна хакерська група Anonymous здобула популярність після атак на відомі інтернет-ресурси ряду організацій, компаній і держустанов, зокрема сайт звукозаписувальної компанії Warner, сервери компанії Sony, Bank of America, офіційний сайт Північноатлантичного союзу.

Як повідомлялось, з червня минулого року доля українців, які вважають, що влада тисне на засоби масової інформації, виросла з 32% до 41%. Про це свідчить всеукраїнське опитування громадської думки, проведене Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС)

Читайте також:

Пірати оголосили початок битви за Інтернет

ФСБ може перекрити в Росії Інтернет за кілька хвилин

Пірати ініціювали створення альтернативного Інтернету

Інтенсивне користування Інтернетом змінює головний мозок

У рейтингу свободи слова Україна опустилася нижче за Ірак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: