Австралієць ледь не потрапив до в'язниці через поцілунок сідниць дружини

Австралієць ледь не потрапив до в'язниці  через поцілунок сідниць дружини

Ілюстрація

Австралієць прийшов додому напідпитку, коли його дружина перебувала у депресії. Чоловік вирішив підбадьорити її еротичною грою.

 Жителю австралійського штату Тасманія вдалося уникнути тюремного ув'язнення за те, що він поцілував свою дружину в сідниці проти її волі.

Як повідомляється, справа про поцілунок розглядалася в суді столиці штату, міста Хобарт. Слухання завершилися в понеділок, 24 січня.

Інцидент з поцілунком стався влітку 2010 року. Підсудний, ім'я якого не називається, прийшов додому напідпитку, коли дружина його перебувала у депресії. Чоловік вирішив підбадьорити її еротичною грою.

Дружина лежала на дивані на спині. Чоловік попросив її лягти на живіт, але вона відмовилася. Тоді австралієць насильно перевернув її, спустив з неї штани і поцілував у сідниці.

Жінка опиралася і кричала, її голос почули діти, що гуляли на вулиці, і тут же прибігли до хати. Жінка пояснила дітям, що вона кричала від лоскоту, проте її чоловік досить вульгарно прокоментував її слова при дітях.

У бесіді з поліцією, яка приїхала на місце події, чоловік визнав свою провину і вибачився перед дружиною. При цьому він заявив офіцерам, що не хотів зробити нічого поганого і бажав тільки розвеселити свою дружину, але визнав, що зайшов дуже далеко.

Як повідомляється, після інциденту з поцілунком в сідниці пара остаточно розлучилася. У результаті чоловіку було пред'явлено звинувачення в здійсненні розпусних дій.

Заслухавши аргументи сторін, суддя вирішила не відправляти австралійця в тюрму - вона постановила відстрочити чотиримісячне покарання на три роки (за умови, що він не вчинить сексуальних нападів), а також призначила йому 18-місячний випробувальний термін.

Нагадаємо про подібний курйоз, пов'язаний з "невчасним" поцілунком. Закохані з Британії були засуджені у ОАЕ до місяця тюремного ув'язнення, депортації і виплати штрафу за те, що прилюдно поцілувалися в одному з ресторанів Дубая.

Читайте також:

Жінка відкусила коханому язика за "безпардонні ніжності" у вбиральні

У Венеції голий гей благав Джорджа Клуні про поцілунок

Дівчина від поцілунку втратила слух

Повʼязані теми:

Наступна публікація