Джеймс Франко і Енн Хетевей готуються до "Оскару"

Ведучі церемонії вручення нагород "Оскар" Енн Хетевей та Джеймс Франко знялись у промо-фотосесії.

До церемонії вручення найважливішої кінопремії року "Оскару" залишилося всього нічого - близько місяця. Організатори вже починають підігрівати і без того чималий інтерес до церемонії нагородженя. Так, вже випущені промо-фото з телеведучими "Оскару", молодими акторами Джеймсом Франко і Енн Хетевей.

Зрозуміло, фото дуже консервативні - Енн у чорній сукні в стилі "Золотого Голлівуду" і Джеймс у класичному костюмі просто позують серед "Оскарів". У сенсі, не статуеток, а їх великих копій - золотих лицарів. Лицарі, здається, досить доброзичливі до своїх нових компаньйонам - у всякому разі, виглядають вони з ними непогано. Хто знає, бути може, настане той день, коли Джеймс і Енн зможуть піднятися на "оскарівську" сцену не в якості ведучих, а в якості лауреатів.

Поки ж актори готуються до 27-го лютого - саме в цей день будуть вручені нагороди Американської кіноакадемії.

Паралельно Джеймс встигає і ще дещо. Нещодавно YouTube буквально приголомшив кліп за участю Джеймса - там він підспівує артисту на ім'я Келуп Лінці. Перед виступом продюсер запропонував Джеймсу взяти пару уроків вокалу. Але Франко вважав, що й так впорається.

Читайте також:

Енн Хетевей і Джеймс Франко будуть ведучими "Оскара"

Названо документальні фільми-номінанти на "Оскар"

Названо мультфільми-номінанти на премію Оскар

Повʼязані теми:

Наступна публікація