Названо документальні фільми-номінанти на "Оскар"

Названо документальні фільми-номінанти на "Оскар"

Названо документальні фільми-номінанти на "Оскар" / Фото: AFP

Названо 15 кінострічок, які увійшли у список документальних фільмів, номінованих на премію "Оскар".

Американська кіноакадемія оприлюднила список документальних фільмів, номінованих на премію "Оскар". До переліку увійшли 15 стрічок, з яких пізніше будуть обрані п'ять номінантів.

У числі претендентів на найпрестижнішу кінонагороду в світі виявився фільм знаменитого британського художника Бенксі "Вихід через сувенірну лавку".

У список також потрапив фільм від оскароносного Девіса Гуггенгейма "В очікуванні Супермена", присвячений проблемам американської освіти.

Також необхідно відзначити "Внутрішню справу Чарльза Фергюсона", який вже номінувався на "Оскар" у 2009 році за стрічку "Кінця і краю немає", що розповідає про прорахунки американського контингенту в Іраку. Новий фільм Фергюссона присвячений світовій фінансовій кризі.

До списку номінантів на премію "Оскар" потрапили також такі стрічки: "Клієнт 9: Сходження і падіння Еліота Спіцера" (Client 9: The Rise and Fall of Eliot Spitzer), "Вороги народу" (Enemies of the People), "Бензинова країна" (Gasland), "Геній всередині. Внутрішнє життя Гленна Гульда" (Genius Within: The Inner Life of Glenn Gould), "Лотерея" (The Lottery), "Дорога життя" (Precious Life), "Боротьба за честь" (Quest for Honor), "Рестрепо" (Restrepo), "Таке життя" (This Way of Life ), "Історія Тіллмана" (The Tillman Story), "Звалище" (Wasteland), "Вільям Кунстлер: турбуючи всесвіт" (William Kunstler: Disturbing the Universe).

Читайте також:

Названо мультфільми-номінанти на премію Оскар

Росія висунула на "Оскар" фільм "Край" Учителя

Французький кінорежисер відмовився від "Оскара"

Повʼязані теми:

Наступна публікація