Росія висунула на "Оскар" фільм "Край" Учителя

Росія висунула на "Оскар" фільм "Край" Учителя

Кадр з фільму "Край"

Фільм Олексія Учителя "Край" став кандидатом на "Оскар" від Росії. Таке рішення ухвалили члени Російської оскарівської комісії.

Кандидатом на "Оскар" за кращий іноземний фільм від Росії буде фільм Олексія Учителя "Край", світова прем'єра якого відбудеться 9 вересня на міжнародному кінофестивалі в Торонто, повідомили в компанії "Централ Партнершип", яка є прокатником картини.

Таке рішення ухвалили 9 вересня члени Російської оскарівської комісії під головуванням Володимира Меньшова. До її складу входять також Андрій Кончаловський, Микита Михалков, Володимир Наумов, Гліб Панфілов, Кирило Разлогов і Карен Шахназаров.

"Край" - історія про колишнього машиніста (Володимир Машков), який після війни опиняється в глухому сибірському селищі, де спочатку закохується у колишню гувернантку Софію (Юлія Пересільд), а потім виявляє в лісі кинутий паровоз, де ховається німкеня Ельза (Аньорка Штрехель) .

Конкурентами "Краю" були "Одна війна" Віри Глаголєвої, "Як я провів цього літа" Олексія Попогребського, "Цар" Павла Лунгіна та "Стомлені сонцем. Предстояння" Микити Михалкова, проте глава Союзу кінематографістів сам запропонував зняти його фільм з розгляду.

Читайте також:

Французький кінорежисер відмовився від "Оскара"

Зірки телесеріалів отримали нагороди "Еммі"

Венеціанський фестиваль закриють екранізацією п'єси Шекспіра

Церемонію вручення "Оскарів" можуть перенести

Повʼязані теми:

Наступна публікація