Партія регіонів провела Національні збори у Києві

Президент України Віктор Янукович взяв участь у виїзному засіданні Ради регіонів України у місті Буча та у Національних зборах Партії регіонів "Будуємо нову країну".

Під головуванням Президента України Віктора Януковича у місті Буча Київської області пройшло виїзне засідання Ради регіонів України, на якому були розглянуті питання про стан підготовки бюджету України на 2011 рік, забезпечення належної організації та проведення 31 жовтня 2010 року чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів тощо.

Президент особливо наголосив на важливості об'єднання країни після виборів 31 жовтня і висловив переконання, що проведення гідних виборів стане черговим кроком до розбудови демократії в Україні.

Крім того, в той же день у київському Міжнародному виставковому центрі відбулись Національні збори партії регіонів "Будуємо нову країну!" У заході взяли участь президент України Віктор Янукович, прем’єр-міністр Микола Азаров, перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв, віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков, інші члени уряду, представники парламентської коаліції тощо.

За результатами зборів, було прийнято резолюцію про підтримку курса реформ, який проголосив глава держави, і реалізацію програми "Україна для людей".

Під час свого виступу на Національних зборах Партії регіонів президент України Віктор Янукович закликав будувати нову країну разом.

Повʼязані теми:

Наступна публікація