Янукович приховує свій капітал

У своїй декларації про доходи Янукович вказав, що має внески до статутних капіталів підприємств, установ і організацій номінальною вартістю 6,5 тисяч гривень, але назви компаній відмовляється повідомити.

Адміністрація президента відмовляється повідомити, до складу засновників яких підприємств входить президент Віктор Янукович.

Про це йдеться у відповіді керівника прес-служби президента Дениса Іванеско на відповідний запит "Української правди".

"Нормативно-правовими актами не передбачено відображення у декларації відомостей щодо назви та місця знаходження підприємств, активами яких володіють державні службовці", - зазначили у президентській канцелярії.

Водночас у своєму запиті "Українська правда" просила Януковича повідомити назву товариства, в якому Янукович виступає акціонером.

Як відомо, у своїй декларації про доходи Янукович вказав, що має внески до статутних капіталів підприємств, установ і організацій номінальною вартістю 6,5 тисяч гривень.

"Українська правда" вже направляла до адміністрації президента запити щодо цього питання, але перший заступник глави адміністрації Олени Лукаш також відмовлялася повідомити, до складу засновників яких підприємств входить президент.

"Згідно зі статтею 37 закону "Про інформацію" не підлягають обов'язковому наданню для ознайомлення за інформаційними запитами офіційні документи, які містять у собі конфіденційну інформацію та інформацію, що стосується особистого життя громадян", - зазначала вона.

Лукаш також посилалася на те, що "збирання, зберігання, використання і поширення конфіденційної інформації, в тому числі інформації про особисте життя фізичної особи, без її згоди не допускається".

На Заході інформація такого характеру вважається суспільно важливою і є публічною.

Нагадаємо, Віктор Янукович у 2009 році заробив 235 тисяч гривень. Про це йдеться у його декларації про доходи, яка оприлюднена на сайті глави держави.

Зокрема, Янукович отримав 190 тисяч гривень зарплати, 37 тисяч гривень матеріальної допомоги та 7 тисяч гривень дивідендів, процентів та роялті.

Дохід його дружини Людмили Янукович у 2009 році склав 29 тисяч гривень, з яких 15 тисяч - пенсія, 14 тисяч - дивіденди, проценти та роялті.

Згідно з документом, у власності президента є житловий будинок площею 619 квадратних метрів, квартира площею 239 квадратних метрів та гаражі на 20 та 19 квадратних метрів.

Людмила Янукович має житловий будинок площею 303 квадратні метри.

У декларації також зазначається, що у 2009 році Янукович сплатив 6 тисяч гривень за договорами найму (оренди) та 63 тисячі - на утримання майна.

Крім того, на рахунках глави держави у банках та інших фінансово-кредитних установах є 1 мільйон 80 тисяч гривень, а на рахунках його дружини - 6 тисяч гривень.

Також Янукович має акції на 6 тисяч гривень.

Згідно з декларацією, ні президент, ні його дружина не мають транспортних засобів.

Читайте також:

Янукович показав свою декларацію

Янукович орендує резиденцію "Межигір’я" по 3 гривні за сотку

Тимошенко стверджує, що жила на одну зарплату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: