Французький кінорежисер відмовився від "Оскара"

79-річний режисер Жан-Люк Годар відмовився їхати на вручення премії "Оскар" через свій вік.

Відомий французький кінорежисер 79-річний Жан-Люк Годар відмовився їхати до США за почесною премією "Оскар". Про це повідомила його дружина Анна-Марія М'євілль.

Вона заявила, що Жан-Люк Годар який у даний час знаходиться у Швейцарії, не поїде за премією до Лос-Анджелесу. Причинами Анна-Марія М'євілль вказала вік режисера і той факт, що почесні "Оскари" вручаються окремо від основних нагород. "Ви б самі поїхали у таку далечінь заради шматка металу?" - наголошує дружина Годара.

Нагадаємо, Американська кіноакадемія оголосила про присудження Жан-Люку Годара "Оскара" у кінці серпня. Проте відразу сповістити режисера про це не вдалося.

За словами виконавчого директора Американської кіноакадемії Брюса Девіса, з Жан-Люком Годаром намагалися зв'язатися за допомогою телефону, факсу та електронної пошти, а також через знайомих. Проте це довгий час не приносило результату.

У цьому році почесні "Оскари" будуть вручені 13 листопада.

Жан-Люк Годар, відомий своїм негативним ставленням до Голівуду, повинен був отримати премію разом з істориком кіно Кевіном Браунлоу і актором Елаєм Уоллаком.

Читайте також:

Зірки телесеріалів отримали нагороди "Еммі"

Венеціанський фестиваль закриють екранізацією п'єси Шекспіра

Церемонію вручення "Оскарів" можуть перенести

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: