Студенти-лижники влаштували стриптиз на снігу, шокувавши своїх спонсорів

Туристична компанія стала спонсором гірськолижних змагань серед студентів, однак після їхнього стриптизу на снігу та еротичних конкурсів, заріклася будь-коли ще спонсорувати.

Британська туристична компанія Scott Dunn, що спеціалізується на "розкішних індивідуальних турах і весільних подорожах", жорстоко поплатилася за спробу придбати популярність серед "університетської еліти". На гірськолижних змаганнях студенти влаштували стриптиз та еротичні конкурси.

Компанія виступила спонсором поїздки на французький лижний курорт Валь Торанс 2500 студентів Оксфорда та Кембриджа. Молодим людям було запропоновано розбитися на команди і влаштувати змагання на гірському схилі.

Проте "шоу", яке влаштували переможці, настільки вразило керівництво Scott Dunn, що воно присягнулося ніколи більше не виступати спонсором будь-яких університетських поїздок.

Для початку студенти роздяглися прямо на засніженому гірському схилі, намазали оголені частини тіла шоколадом і кетчупом, і приступили до еротичної фотосесії. Потім усім бажаючим було запропоновано "розбити яйце незвичайним способом": цей конкурс виграли двоє молодих людей, один з яких затиснув яйце між сідницями, а другий - розбив його пляшкою вина.

Ще двоє інших представників "інтелектуальної еліти" поїли один одного сечею.

Як відзначається, наразі компанія Scott Dunn дистанціюється від подій, що розігралися в Валь Торанс.

Читайте також:

Американець заробив мільйон доларів за "стриптиз" перед Обамою

У Новій Зеландії порноакторки проїхались голяка на мотоциклах

Чоловік британської королеви запитав у дівчини-кадета чи не працює вона у стрип-клубі

Повʼязані теми:

Наступна публікація