iPhone OS 4.0 встигли зламати до офіційного випуску

Вийпущено першу публічну утиліту для зламу нової мобільної ОС від Apple - прошивки iPhone версії 4.0.

Хоча офіційно прошивка iPhone OS 4.0 все ще не доступна користувачам, розробники вже отримали її бета-версію. Це було зроблено для надання їм можливості адаптувати свої продукти до фінального релізу операційної системи, чим скористалися і творці неофіційного програмного забезпечення.

Команда Dev Team випустила першу публічну утиліту для зламу нової мобільної ОС від Apple. Програма redsn0w 0.9.5 дозволяє провести процедуру джейлбрейка (забезпечення повного доступу до файлової системи гаджета) iPhone зі встановленою прошивкою iPhone OS 4.0 beta1.

Таким чином, користувач може упровадити в пристрій установник неофіційних додатків Cydia і, звичайно ж, забезпечити повний доступ до файлової системи комунікатора.

Щоправда, поки що є деякі обмеження. Програма розрахована лише на роботу з офіційно розблокованими iPhone 3G. Підтримки iPhone 3GS немає. Тим не менше, це дозволить розробникам неофіційних програм, які з тієї чи іншої причини не можуть бути допущені Apple в App Store, адаптувати свої продукти для нової операційної системи.

Нагадаємо, що iPhone OS 4.0 принесе користувачам більше сотні нововведень, зокрема довгоочікуваний режим багатозадачності для сторонніх додатків і функцію створення папок.

Читайте також:

Щорічний конкурс хакерів: iPhone зламали за 20 секунд

Vokswagen представив машину з автопілотом, що керується через iPhone

Мрії олігархів: рейтинг найдорожчих у світі гаджетів

Google офіційно представив конкурента iPhone

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: