Дату майстер-класу Олександра Ткаченка змінено на 27 жовтня

Дату майстер-класу Олександра Ткаченка змінено на 27 жовтня

Олександр Ткаченко

Точну адресу проведення майстер-класу буде повідомлено найближчим часом. Дату та місце змінено для того, щоб взяти участь у заході могли якомога більше охочих.

Майстер-клас для студентів київських вузів, який проводить генеральний директор групи компаній "1+1" Олександр Ткаченко, відбудеться 27 жовтня, а не 20 як анонсувалося раніше.

Як повідомляється, точну адресу проведення майстер-класу буде повідомлено найближчим часом. Дату та місце змінено для того, щоб взяти участь у заході могли якомога більше охочих.

Протягом цього тижня усі, хто зареєструвався до участі у майстер-класі, отримають листа із підтвердженням. На жаль, прийняти усіх бажаючих цього разу неможливо. Майстер-класи проводитимуться регулярно, про нові заплановані заходи буде завчасно поінформовано.

Нагадаємо, тема майстер-класу - "Чому навчитися сьогодні, щоб керувати телебаченням завтра".

Відвідавши майстер-клас Олександра Ткаченка, студенти зможуть дізнатися, чому сьогодні не перспективно мріяти про кар'єру на телеканалі. "У сучасному світі телеканали втрачають сили і вплив, головними на ринку стають таланти, які вміють придумувати і створювати візуальний продукт. Контент стає головним активом, а телеканали - лише однією з платформ його доставки споживачам", - вважає генеральний директор групи "1+1".

Щоб потрапити на захід, необхідно зареєструватися на сайті http://tkachenko.ua/maysterklas

Читайте також:

Марк Дакаскос: малий, але швидкий

Я не просил и не прошу никогда

Шевченко: Італія сформувала мої погляди на життя

Костянтин Меладзе про український шоу-бізнес

Повʼязані теми:

Наступна публікація