Прокуратура наполягає на тому, що міліціонери не били студента Індила

Прокуратура наполягає на тому, що міліціонери не били студента Індила

Ігор Індило / Фото: zik.com.ua

Поширене раніше в Інтернеті відео у прокуратурі назвали лише фрагментом повного 7-годинного відеозапису.

Прокуратура Києва заявляє, що співробітники міліції не завдавали тілесних ушкоджень студенту Ігорю Індилу, який помер у камері попереднього ув'язнення Шевченківського районного управління міліції Києва в 2010 році. Про це заявив прокурор Києва Анатолій Мельник.

"Особисто працівники міліції тілесних ушкоджень Індилу не завдавали ", - підкреслив він.

При цьому він підкреслив, що працівники міліції обвинувачуються в перевищенні повноважень і зловживанні службовим становищем у процесі доставки студента з гуртожитку в райуправління міліції.

Мельник заявив, що студент помер у результаті травми голови, яку одержав через падіння з лави.

Прокурор Києва також зауважив, що зараз проходять судові слухання у цій справі, й прокуратура буде брати участь у дебатах у суді.

Кажучи про відео, що раніше було поширено в Інтернеті, він заявив, що це лише фрагмент повного 7-годинного відеозапису перебування Індила в Шевченківському райуправлінні міліції, який слідство використовувало при розслідуванні цієї справи.

Нагадаємо, на початку жовтня в Інтернеті було поширено відео із Шевченківського райуправління міліції, на якому видно, як Індила спочатку завели в управління, а пізніше затягли в одну з камер.

Після цього президент Віктор Янукович доручив генпрокурору Віктору Пшонці до 19 жовтня ретельно вивчити всі обставини смерті студента й доповісти про результати.

30 вересня Деснянський районний суд Києва відмовився направити на додаткове розслідування кримінальну справу за обвинуваченням дільничного інспектора 1-го територіального відділу Шевченківського райуправління міліції Києва Сергія Приходька в перевищенні службових повноважень і старшого інспектора-чергового частини цього управління Сергія Коваленка в службовій недбалості при затриманні Індила.

ГУ МВС у Києві назвало причиною смерті студента, який у травні 2010 року вночі був доставлений у Шевченківське райуправління й наступного ранку був виявлений мертвим у камері, закриту черепно-мозкову травму, яку він отримав нібито після падіння з ліжка через сильне алкогольне сп'яніння.

Читайте також:

Янукович дав команду Пшонці зайнятись смертю студента Індила

Сенсаційне відео зі студентом Індилом спростовує версію його загибелі

Адвокати міліціонерів вимагали засекретити справу Ігоря Індила

Прокуратура наполягає на тому, що міліціонери не били студента Індила

Прокуратура наполягає на тому, що міліціонери не били студента Індила

Повʼязані теми:

Наступна публікація