У Луганську через борги тепловиків мерзнуть 27 дитсадків

У Луганську через борги тепловиків мерзнуть 27 дитсадків

Ілюстрація / Фото: УНІАН

Ситуацію обіцяють виправити у 10-денний термін.

У Луганську через борги КП "Теплокомуненерго" перед ТзОВ "Луганське енергетичне об'єднання" без тепла залишилися 27 дитсадків.

Як повідомили у прес-службі Луганської міської ради, про це заявила начальник управління ЖКГ Світлана Сукач.

Згідно з повідомленням, на ранок 17 жовтня підключено до тепла 697 житлових будинків, 32 дитячих садки з 59-ти і 34 лікувальні установи. З 129 котельних ЛМКП "Теплокомуненерго" на сьогодні в роботі 77.

За словами Сукач, «на даний момент ми не можемо запустити 19 котельних через те, що в них обмежене електропостачання з боку "Луганського енергетичного об'єднання". Зараз це питання вирішується, ведуться переговори і, можливо, вже до вечора стануть до роботи і ці котельні. Технічно місто повністю готове прийняти теплоносій і в 10-денний термін Луганськ буде з теплом".

Як розповіла Сукач, "ЛЕО" обмежило постачання електроенергії у зв'язку з тим, що тепловики розрахувалися на 48%.

У той же час, прес-секретар "ЛЕО" Вікторія Коломієць повідомила, що дані управління ЖКГ не відповідають дійсності.

"Жодну котельну через борги "Теплокомуненерго" ми не відключали. Є розпорядження прокурора, що забороняє це робити. По місту від електропостачання відключено 19 об'єктів, що входять до складу "Теплокомуненерго". Це не котельні, а складські приміщення, якісь прибудови. З котельних відключені тільки ті, які не одержали дозвіл Держгірпромнагляду, ми їх просто не маємо права підключати", - сказала Коломієць.

У "ЛЕО" виникли труднощі в підготовці енергетичного обладнання до зими через борги підприємств ЖКГ перед компанією в сумі 719 млн. грн. Борг ЛМКГ "Теплокомуненерго" перед компанією перевищує 63 млн. грн.

Нагадаємо, у столичному Інституті педіатрії, акушерства і гінекології мерзнуть породіллі і проблемні немовлята. У відомій клініці - досі холодні батареї, і це попри різке зниження температури.

Читайте також:

"Комуналка" подорожчає на 32%

Українці вдвічі переплачують за послуги ЖКГ

Новий міністр ЖКГ запропонував ліквідувати ЖЕКи

Українці заборгували за "комуналку" більше 10 мільярдів

Повʼязані теми:

Наступна публікація