Українці заборгували за "комуналку" більше 10 мільярдів

В Україні найгірше сплачують за "комуналку" у Криму, Севастополі та Києві.

Заборгованість українців за оплату житлово-комунальних послуг у серпні 2011 року зменшилася на 2,5% в порівнянні з липнем і становить 10,165 мільярда гривень, повідомили у Держстаті.

Скорочення заборгованості спостерігалося в усіх регіонах країни, крім Вінницької області. Середній термін заборгованості населення за послуги становив 3,4 місяця.

Згідно з повідомленням, у січні-серпні українці сплатили за житлово-комунальні послуги 24,7 мільярда гривень, або 104,6% нарахованих за цей період сум.

Найвищий рівень оплати за житлокомпослуги зафіксований в Закарпатській, Львівській, Кіровоградській та Сумській областях (113,7-111%), найнижчий - у Севастополі, АРК і Києві (98-99,3%).

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги в Україні на одного власника особового рахунку з урахуванням споживання електроенергії (з розрахунку 150 кВт-год) в серпні-2011 збільшилися на 17,8% в порівнянні з серпнем-2010 і становили 228,9 гривень.

Як повідомлялося, в 2010 році українці сплатили за житлово-комунальні послуги 30,1 мільярда гривень, або 96,6% нарахованих за цей період сум.

Читайте також:

Янукович доручив розібратися, чому населення не платить за комуналку

Киянам дали можливість оплачувати "комуналку" через Інтернет

Комунальників зобов’язали робити перерахунки за неякісні послуги ЖКГ

МВФ незадоволений відмовою України підвищувати тарифи на газ та тепло

Депутати пропонують модернізувати ЖКГ за гроші населення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: