В Одесі блогер побив журналістку і похвалився цим у Facebook

В Одесі блогер побив журналістку і похвалився цим у Facebook

Віра Грузова / Фото: uainfo.censor.net.ua

Блогер порадив дівчині поїхати "у свій україномовний Львів". "(Нехай) там з бидлотою тусуєтеся, ображенка б***ь", - додав він.

На виставці художньої галереї Одеси "Маркоff" місцевий блогер Всеволод Непогодін побив журналістку Віру Грузову. Як повідомляється, інцидент стався вчора, 16 жовтня, близько 18:00.

Через кілька годин Непогодін описав свій вчинок в соціальній мережі Facebook.

"У хокеї є термін "відкладений штраф"- косяк зроблений, чекайте розплати. Криклива мережева хабалка Віра Грузова довго писала в інтернет гидоту на мою адресу і думала, що це їй зійде з рук. Я як справжній джентльмен заздалегідь її сповістив, що зустріч зі мною їй не принесе радості, пообіцявши зарядити в є****", - написав Непогодін на своїй сторінці.

За його словами, при зустрічі він попросив її особисто повторити те, що вона писала про нього в Інтернеті.

"Почулося боягузливе овече скиглення "Не бий мене...". Поціентка єссно обгадилася від несподіванки. Є***ло Грузової настільки огидне, що мені гидко навіть доторкатися до нього руками. Довелося обмежитися парою подсрачників по целюлітних булках", - написав Непогодін.

Запис Непогодіна у Facebook / Фото: Facebook
Він також порадив дівчині поїхати "у свій україномовний Львів". "(Нехай) там з бидлотою тусуєтеся, ображенка б***ь", - додав він.

У той же час Грузова, яка працює культурним оглядачем в кількох одеських виданнях і займається активною громадською діяльністю, написала заяву в міліцію.

За її словами, Непогодін зустрів її на вході в галерею. "Наїздами і претензіями матом - два рази вдарив мене по нозі. Світ не без виродків, але я в трохи в шоці. Що робити, йти на курси самооборони?" - написала вона в соцмережі.

Зазначимо, Грузова є є ініціатором кіно-сцени на фестивалі "У. РОК", який щорічно проходить під Одесою. Їй же належить ідея створення англійського кіно-клубу в Одесі. На виставку журналістка ходила за завданням редакції.

Читайте також:

У Києві систематично грабували західних журналістів

Беркутівець вибачився перед побитою ним журналісткою

Алієв вибачився перед журналісткою, яку обматюкав

Повʼязані теми:

Наступна публікація