Беркутівець вибачився перед побитою ним журналісткою

Офіцер "Беркута" вибачився перед фотожурналісткою журналу "Кореспондент" Наталією Кравчук, яку вдарив 11 жовтня під час сутичок міліції з прихильниками Юлії Тимошенко.

Беркутівець, який наніс тілесні ушкодження журналістці журналу "Кореспондент" Наталії Кравчук, вибачився перед нею.

Про це повідомив начальник Центру громадських зв'язків ГУМВС України у Києві Володимир Поліщук.

За його словами, вибачення "беркутівець" приніс журналістці у його (Поліщука) кабінет за її присутності.

Посилаючись на пояснення офіцера, Поліщук зазначив, що той "не мав наміру спеціально бити чи завдавати їй якоїсь шкоди".

"Ситуація була напруженою, міліціонер не розгледів, хто був перед ним, і не зовсім адекватно зреагував", - сказав Поліщук.

Разом із тим він зауважив, що за дорученням керівництва главку із працівниками міліції буде проведено інструктаж, "щоб вони більш толерантно ставилися до журналістів, розуміли їхню роботу".

Водночас Поліщук закликав журналістів у свою чергу "розуміти моральний і фізичний тиск, який в таких ситуаціях відчувають працівники міліції".

Також голова прес-служби київської міліції зазначив, що під час бесіди журналістці було запропоновано написати з приводу інциденту офіційну заяву, водночас вона відмовилася.

У телефонній розмові Кравчук повідомила, що приймає вибачення від працівника спецпідрозділу.

"Я думаю, що задоволена вибаченням і жорстких рішень приймати не будемо", - сказала вона.

Раніше повідомлялося, що 11 жовтня, в ході зіткнень під стінами Печерського суду один із "беркутівців" побив журналістку Наталію Кравчук.

"Злі сьогодні люди на Майдані, особливо менти. Разом: два рази отримала в око, спочатку в лівий, потім у правий, пару раз били по ногах і найнеприємніше - коліном під зад. І це все від здоровенних, сильних чоловіків у формі", - написала на своїй сторінці в Facebook Наталія Кравчук.

Нагадаємо, 11 жовтня, у заворушеннях під Печерським судом, під час оголошення вироку Юлії Тимошенко, серйозні травми отримала 18-річна дівчина.

Читайте також:

Під час сутичок на Хрещатику беркутівці жорстоко побили журналістку

Спецназ очистив Хрещатик від прихильників Тимошенко

Кілька тисяч прихильників Тимошенко перекрили Хрещатик

Опозиція оприлюднила варіанти подій після вироку Тимошенко

Депутати-прихильники Тимошенко проривають кордон міліції біля будівлі суду

Повʼязані теми:

Наступна публікація