Опозиція оприлюднила варіанти подій після вироку Тимошенко

Опозиція оприлюднила варіанти подій після вироку Тимошенко

Микола Томенко / Фото: УНІАН

Микола Томенко запевнив, що опозиція скаржуватиме вирок Юлії Тимошенко як в українських, так і в європейських судах.

Опозиція оскаржуватиме вирок Юлії Тимошенко в українських судах та Європейському суді з прав людини, а також апелюватиме до людей.

Про це журналістам біля Печерського райсуду заявив віце-спікер Верховної ради, один з лідерів партії "Батьківщина" Микола Томенко.

СУД ВИЗНАВ ТИМОШЕНКО ВИННОЮ

"Цілком очевидно, що суд "заряджений" на винесення вироку, тому в нас залишається кілька варіантів для дій", - сказав він, цитує прес-служба БЮТ.

"Варіант парламентський: ми реєструємо спільні поправки від опозиції і вимагаємо ліквідації цих статей (статті 364, 365 Кримінального кодексу, які інкримінують Юлії Тимошенко)", - повідомив Томенко.

"Ми також будемо оскаржувати вирок в українських та європейських судах і в залежності від ситуації будемо звертатися до людей, щоб вони допомогли у боротьбі, тому що цілком очевидно, що без допомоги суспільству буде дуже важко боротися з цією владою", - наголосив він.

Томенко також підкреслив, що зараз головне не допустити конфліктів під судом, "тому що вчорашні заяви правоохоронних органів про те, що нібито готують теракти, кровопролиття – це свідома провокація".

"Наше завдання не допустити таких провокацій, щоб влада ще не додумалася ввести надзвичайний стан. Коли під судом кілька тисяч омонівців – це означає, що влада боїться, робить все, щоб заборонити будь-які мирні зібрання, страйки чи акції протесту", - вважає політик.

Зі свого боку, член фракції НУ-НС Арсеній Яценюк, коментуючи суд над екс-прем'єром, заявив, що винесення обвинувального вироку відносно Юлії Тимошенко означатиме те, що Україна не підпише угоду про асоціацію з ЄС, "конгрес США прийме резолюцію проти України і Україна стане щось на кшталт Білорусі тільки ще з більшими наслідками, ніж має Білорусь".

Нагадаємо, 11 жовтня розпочалося оголошення вироку Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією.

Читайте також:

Тимошенко не слухає Кірєєва - спілкується з дочкою і працює з iPad

Депутати-прихильники Тимошенко проривають кордон міліції біля будівлі суду

Суд визнав Тимошенко винною

У БЮТ впевнені, що Янукович пообіцяв Заходу звільнити Тимошенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація