Тимошенко впевнена, що в Кірєєва вселився Янукович

Тимошенко впевнена, що в Кірєєва вселився Янукович

Кірєєв оголошує вирок Тимошенко / Фото: ТСН.ua

У перерві зачитування вироку Юлії Тимошенко екс-прем'єр заявила, що "нікому не вдасться опорочити її чесне ім'я".

У перерві оголошення вироку у газовій справі Юлія Тимошенко наголосила, що вирок їй виносить не суддя Кірєєв, а президент Янукович.

"Я впевнена, що вирок, який виголошує президент Янукович, додасть народу розуміння, що диктатори самі не йдуть. Це не лише справа "Батьківщини", а всього народу. Він (Янукович) думає, що демонструє свою силу, свою владу, а насправді він себе принижує, дискредитує себе і викреслює з української і світової демократичної реальності", - заявила вона.

ЯК "ГАЗОВА СПРАВА" ЗМІНИЛА ТИМОШЕНКО

Вона зазначила , що авторитет не видається автоматом до посади президента.

"Шапку Мономаха не можна вкрасти як ондатрову шапку. Авторитет треба завойовувати", - заявила екс-прем'єр.

Вона висловила жаль, що дії Януковича чинять перепони на шляху України до Євросоюзи, зокрема підписання угоди про асоціацію.

Станом на ранок 11 жовтня на Хрещатику, де розташовано суд, перебувають близько 20 автобусів з працівниками спецпідрозділу "Беркут". Напередодні ввечері міліція перегородила непарний бік вулиці Хрещатик, розділивши учасників акції "за" та "проти" засудження Тимошенко залізними щитами.

Юлія Тимошенко перебуває в СІЗО від початку серпня. Колишнього главу уряду та лідера опозиції звинувачують у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією, внаслідок чого, за твердженням обвинувачення, Україна зазнала збитків на суму понад півтора мільярда гривень.

Прокуратура вимагає для екс-прем'єра покарання – сім років позбавлення волі. Натомість опоненти чинної влади називають цей суд політичною розправою над лідером опозиції.

Читайте також:

Тимошенко в СІЗО добралася до Facebook

Тимошенко замінили тюремну баланду на спеціальний режим харчування

У БЮТ впевнені, що Янукович пообіцяв Заходу звільнити Тимошенко

Гадалки розійшлися у прогнозах щодо долі Тимошенко

Тимошенко впевнена, що в Кірєєва вселився Янукович

Тимошенко впевнена, що в Кірєєва вселився Янукович

Повʼязані теми:

Наступна публікація