Яценюк готовий блокувати трибуну заради відпущення гріхів Тимошенко

На думку депутата, декриміналізація відповідної статті може бути здійснена двома шляхами.

Депутат Верховної Ради від фракції Блоку "Наша України-Народна Самооборона", лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк допускає блокування трибуни парламенту у разі недосягнення домовленостей по декриміналізації економічних злочинів. Про це він повідомив журналістам

"Якщо блокування допоможе змінити 365 статтю, то так", - сказав Яценюк, відповідаючи на питання про те, чи готовий він брати участь у блокуванні трибуни парламенту.

При цьому депутат зазначив, що така декриміналізація відповідної статті може бути здійснена двома шляхами.

Перший варіант, на думку Яценюка, полягає в тому, щоб Рада повернулася до голосування за опозиційні законопроекти про декриміналізацію, які раніше не були включені до порядку денного парламенту, і прийняла у першому читанні хоча б один з них.

Другий варіант, як зазначає парламентарій, полягає в тому, щоб в постанові про прийняття законопроекту, запропонованого Президентом Віктором Януковичем, було чітко сказано, що до другого читання стаття 365 повинна бути змінена в цілому, тобто декриміналізована.

Як повідомлялося, 5 жовтня Рада включила до порядку денного внесений Януковичем законопроект № 9221, що передбачає декриміналізацію економічних злочинів, але не передбачає декриміналізацію ст. 365 Кримінального кодексу, за якою судять Тимошенко.

При цьому Рада відхилила усі опозиційні законопроекти, якими пропонувалося декриміналізувати статті Кримінального кодексу, за якими судять Тимошенко і Луценка.

Читайте також:

Тимошенко знову не змогли вивести з-під кримінальної відповідальності

Рада зарубила порятунок Тимошенко і Луценка від тюрми

АП: стаття Тимошенко не буде декриміналізована

Тимошенко не хоче декриміналізації своєї статті

Литвин натякнув, що закон Януковича врятує Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: