Депутати-прихильники Тимошенко проривають кордон міліції біля будівлі суду

Опозиціонери зібралися під Печерським райсудом, де оголошується вирок Юлія Тимошенко. До приміщення їх не пускає "Беркут".

Народні депутати-прихильники Юлії Тимошенко намагаються прорвати оточення біля будівлі суду, де оголошують вирок екс-прем'єру.

Опозиціонери на чолі з віце-спікером Миколою Томенком зуміли подолати один міліцейський кордон, однак до подвір'я суду все одно не пройшли, оскільки там розташовані ще декілька кордонів.

СУД ВИЗНАВ ТИМОШЕНКО ВИННОЮ

"Учора голова суду підписала резолюцію таку саму, як і журналістам. Але по журналістам немає заборони, а по нас є заборона", - сказав глава фракції БЮТ-"Батьківщина" Іван Кириленко, цитує прес-служба БЮТ.

У залі суду працюють близько 20 відеооператорів, кілька фотографів і близько 40 журналістів. До зали пустили лише частину журналістів, які прийшли заздалегідь. Інших також не пускають навіть на подвір'я суду.

Раніше суддя Родіон Кірєєв ухвалив рішення в день оголошення вироку допустити в зал представників преси, але не допускати депутатів. Депутати - прихильники Тимошенко визнали це рішення неправомірним і заявили про намір бути присутнім на процесі.

Тим часом Кірєєв уже почав зачитувати вирок Тимошенко. Він визнав екс-прем'єра винною у перевищенні владних повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році. За словами Кірєєва, Тимошенко своїми діями завдала шкоди НАК "Нафтогаз України" на суму в 1,5 мільярди гривень.

Тимошенко прийшла до суду в світло-сірій сукні, волосся за традицією прибране в косу. Всупереч нормам кримінально-процесуального кодексу, підсудна слухає вирок сидячи, іноді вона перемовляється з чоловіком та дочкою. Прокурори та адвокати стоять.

Читайте також:

Тимошенко не слухає Кірєєва - спілкується з дочкою і працює з iPad

Суд визнав Тимошенко винною

Як "газова справа" змінила Тимошенко

У БЮТ впевнені, що Янукович пообіцяв Заходу звільнити Тимошенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація