Тимошенко не слухає Кірєєва - спілкується з дочкою і працює з iPad

Тимошенко не слухає Кірєєва - спілкується з дочкою і працює з iPad

Юлія Тимошенко з родиною під час оголошення вироку / Фото: ТСН.ua

Юлія Тимошенко у суді виглядає дуже сконцентрованою. При цьому здається, що вона не слухає свій вирок, який оголошує суддя Родіон Кірєєв.

11 жовтня у Печерському суді розпочалося оголошення вироку екс-прем'єру Юлії Тимошенко.

Суддя Родіон Кірєєв, а також адвокати Тимошенко стоять. Сама Тимошенко, її донька Євгенія та чоловік екс-прем'єра Олександр сидять.

Тимошенко виглядає втомленою. При цьому вона часто спілкується з рідними. Євгенія Тимошенко часто звертається до мами, іноді сміється. Екс-прем'єр реагує на репліки донбки, складається враження, що вона не слухає свій вирок. Екс-прем'єр активно використовує iPad.

Чоловік Олександр обіймає дружину.

Незважаючи на холодну погоду, в залі суду включили кондиціонер. Один із захисників Тимошенко різко звернувся до Кірєєва з вимогою вимкнути кондиціонер. Про це також попросила і Євгенія Карр. Але суддя не відреагував на прохання.

Тимошенко і її донька помінялися з адвокатами місцями. Наразі адвокати стоять у залі суду у верхньому одязі.

Станом на ранок 11 жовтня на Хрещатику, де розташовано суд, перебувають близько 20 автобусів з працівниками спецпідрозділу "Беркут". Напередодні ввечері міліція перегородила непарний бік вулиці Хрещатик, розділивши учасників акції "за" та "проти" засудження Тимошенко залізними щитами.

Оголошення вироку транслюватиметься наживо. Однак заборонена присутність у залі будь-яких сторонніх осіб, окрім журналістів.

Юлія Тимошенко перебуває в СІЗО від початку серпня. Колишнього главу уряду та лідера опозиції звинувачують у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією, внаслідок чого, за твердженням обвинувачення, Україна зазнала збитків на суму понад півтора мільярда гривень.

Прокуратура вимагає для екс-прем'єра покарання – сім років позбавлення волі. Натомість опоненти чинної влади називають цей суд політичною розправою над лідером опозиції.

Читайте також:

Тимошенко в СІЗО добралася до Facebook

Тимошенко замінили тюремну баланду на спеціальний режим харчування

У БЮТ впевнені, що Янукович пообіцяв Заходу звільнити Тимошенко

Гадалки розійшлися у прогнозах щодо долі Тимошенко

Тимошенко не слухає Кірєєва - спілкується з дочкою і працює з iPad

Тимошенко не слухає Кірєєва - спілкується з дочкою і працює з iPad

Повʼязані теми:

Наступна публікація