Під час сутичок на Хрещатику беркутівці жорстоко побили журналістку

Під час сутичок на Хрещатику беркутівці жорстоко побили журналістку

Сутички з "Беркутом" на Хрещатику 11 жовтня / Фото: УНІАН

11 жовтня, в ході зіткнень під стінами Печерського суду один зі співробітників спецпідрозділу "Беркут" сильно вдарив фотографа журналу "Корреспондент" Наталію Кравчук.

11 жовтня, в ході зіткнень під стінами Печерського суду один із "беркутівців" побив журналістку Наталію Кравчук.

"Злі сьогодні люди на Майдані, особливо менти. Разом: два рази отримала в око, спочатку в лівий, потім у правий, пару раз били по ногах і найнеприємніше - коліном під зад. І це все від здоровенних, сильних чоловіків у формі" , - пише на своїй сторінці в Facebook Наталія Кравчук.

Фотограф Алекс Фурман пише, що бачив, як співробітник "Беркута" вдарив дівчину, фотокореспондента журналу "Корреспондент" Наталію Кравчук. "Не залишимо цей випадок без уваги", - пише він в Facebook.

Журналіст "Лівого берега" Андрій Яніцький також став свідком цього інциденту: "Співробітник Беркута вдарив по камері без видимої на те причини і зробив це свідомо. Коли людина знімає, він може не помітити удару в обличчя, удару по камері, таке буває, але дівчину по обличчю за те, що знімала".

Беркутівець, який побив журналістку / Фото: Українська правда
В той же час на "Українській правді" Мустафа Найєм виклав фото "беркутівця", який вдарив журналістку, і звернувся до міністра МВС Анатолія Могильова та прес-секретаря Віктора Януковича Дарини Чепак.

"Шановні Дар'я Олександрівна та Анатолій Володимирович! Вчора під час подій під Печерським судом цей боєць "Беркута" (на фото) без видимої на те причини вдарив по обличчю дівчину-фотографа журналу "Корреспондент" Наталію Кравчук. Удар прийшовся по камері і розбив брову фотографа", - заявив Найєм.

Нагадаємо, 11 жовтня, у заворушеннях під Печерським судом, під час оголошення вироку Юлії Тимошенко, серйозні травми отримала 18-річна дівчина.

Читайте також:

Спецназ очистив Хрещатик від прихильників Тимошенко

Кілька тисяч прихильників Тимошенко перекрили Хрещатик

Опозиція оприлюднила варіанти подій після вироку Тимошенко

Депутати-прихильники Тимошенко проривають кордон міліції біля будівлі суду

Суд визнав Тимошенко винною

Повʼязані теми:

Наступна публікація