Спецназ очистив Хрещатик від прихильників Тимошенко

Спецназ очистив Хрещатик від прихильників Тимошенко

"Беркут" під судом, архівне фото / Фото: УНІАН

Бійці "Беркута" та міліція витіснила прихильників Юлії Тимошенко з проїжджої частини. Сталося кілька сутичок.

Внутрішні війська і спецпідрозділи міліції витіснили прихильників екс-прем'єра Юлії Тимошенко з Хрещатика. Рух по центральній вулиці Києва повністю відновлено.

Перед цим протягом півгодини близько двох-трьох тисяч прихильників Тимошенко блокували проїжджу частину Хрещатика.

Між "беркутівцями" та демонстрантами сталося декілька сутичок. Однак бійці міліцейських спецпідрозділів у бронежилетах і касках не застосовували спецзасобів.

Під час "зачистки" Хрещатика керівник "Загальновійськового союзу" Олег Калашников висловлював підтримку діям міліції, його слова лунали на весь Хрещатик.

"Проженіть цю нечисть, яка порушує закони. Приберіть цей бруд із вулиці Хрещатик. Ви – справжні сини українського народу. Дяку вам, бійці "Беркуту"! Громадяни Уркаїни гордяться вами", - виголошував організатор акції проти Тимошенко.

Час від часу прихильники екс-прем'єра намагаються прорвати міліцейські кордони, тому міліція перекидає декілька сотень бійців "Беркуту" з одного кінця Хрещатика в інший.

Водночас, Олександр Турчинов заявив з трибуни біля Печерського райсуду, що партія "Батьківщини" подавала заявку на проведення акції.

"Заявка на проведення мирної ходи по Хрещатику була подана до Київської міської адміністрації. Ніхто не може заборонити наші конституційні права", - сказав він.

Нагадаємо, 11 жовтня розпочалося оголошення вироку Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією.

Читайте також:

Суд визнав Тимошенко винною

Кілька тисяч прихильників Тимошенко перекрили Хрещатик

Депутати-прихильники Тимошенко проривають кордон міліції біля будівлі суду

Донька Тимошенко влаштувала фотосесію в залі суду

Спецназ очистив Хрещатик від прихильників Тимошенко

Спецназ очистив Хрещатик від прихильників Тимошенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація