Новий міністр ЖКГ запропонував ліквідувати ЖЕКи

Міністр зазначив, що одним з першочергових завдань МінЖКГ є перетворення громадян на однодумців влади в реформуванні галузі.

Новопризначений глава Міністерства житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк вважає, що ЖЕКи мають бути замінені об’єднаннями співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

"В цій сфері (комунального господарства – ред.) необхідно побачити бізнесову частину. Якщо це буде так, то масово з'являться ОСББ, проводитимуться тендери, конкурси. Не треба буде тикати пальцем на ЖЕКи. Не потрібен ЖЕК - так ліквідуйте його. Наймайте того, хто вам найефективніше надасть усі послуги: відремонтує дах, прибере під'їзди, винесе сміття", - розповів Близнюк виданню "Коментарі".

"Інше питання: це монополії на газ, воду. Там теж потрібно буде дивитися. Може здатися неправильним, але комерціалізація цих процесів повинна статися", - зазначив він.

Міністр зазначив, що одним з першочергових завдань МінЖКГ є перетворення громадян на однодумців влади в реформуванні галузі.

"Я - людина не нова. І розумію, що старі проблеми по-старому вирішувати вже неможливо. Я бачу ці проблеми. І президент Віктор Янукович поставив мені відповідні завдання", - сказав Близнюк.

"Слід також визначитися в тому, що повинна робити місцева влада, а що повинен робити уряд. Люди повинні зрозуміти, що реформи в ЖКГ потрібні. Інакше вже скоро почнуть рушитися будинки", - додав він.

Як відомо, президент Віктор Янукович 12 липня своїм указом призначив Анатолія Близнюка міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. На цій посаді Близнюк замінив віце-прем’єра з питань ЖКГ Віктора Тихонова.

Чиатйте також:

Президента просять списати борги населення за послуги ЖКГ

Єдині тарифи ЖКГ введуть з початком опалювального сезону

Україна посіла перше місце по росту тарифів ЖКГ серед країн СНД

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: