Студентів Києво-Могилянської академії можуть вигнати на вулицю

Студентів Києво-Могилянської академії можуть вигнати на вулицю

Києво-Могилянська академія / Фото: extazy

У вуза відбирають гуртожитки.

Студенти звернулися до президента, прем'єр-міністра та омбудсмена з проханням втрутитися в ситуацію з гуртожитками Києво-Могилянської академії.

Про це йдеться у відкритому листі Студентської колегії НаУКМА, розміщеному на сайті вузу.

"Національний університет« Києво-Могилянська академія для забезпечення студентів та аспірантів гуртожитками в 2002 році купив у ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" кілька будівель санаторію "Зірка" в смт. Ворзель. Потім ці будівлі відремонтували і переселили в них студентів. Але в 2011 році Прокуратура міста Ірпеня Київської області оскаржила права ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" продавати майно. Разом з тим був оскаржений договір купівлі-продажу, підписаний з університетом", - йдеться в листі.

Господарський суд Київської області спочатку відхилив цей позов, але пізніше задовольнив. Таким чином, тепер студенти ризикують опинитися на вулиці.

"Ми вважаємо такі дії порушенням прав людини, прав українських студентів і репресіями проти НаУКМА. Просимо Вас виправити ситуацію. В іншому випадку ми залишаємо за собою право боротися за свої права всіма доступними легальними засобами", - пишуть студенти.

Нагадаємо, 22 вересня активістка мистецького об'єднання "Братство святого Луки", студентка першого курсу факультету гуманітарних наук Києво-Могилянської академії Дарина Степаненко в ході саміту міністрів освіти СНД вдарила по обличчю букетом квітів Дмитра Табачника.

Пізніше президент університету Сергій Квіт заявив, що вчинок студентки Дарини Степаненко є спланованою провокацією з метою вульгаризації та дискредитації принципової позиції Києво-Могилянської академії.

Читайте також:

Табачник готовий до неприємностей в політиці

Регіонали звинуватили в букетній атаці на Табачника опозицію

Глава "Могилянки" назвав ляпас Табачнику провокацією проти університету

Опозиційні депутати пробили для студентів коридор у лавах Беркуту

Повʼязані теми:

Наступна публікація