Війна патентів: Samsung вимагає заборонити новий iPhone у чотирьох країнах

Війна патентів: Samsung вимагає заборонити новий iPhone у чотирьох країнах

Samsung вимагає заборонити новий iPhone у Японії, Австралії, Італії та Франції / Фото: AFP

Південнокорейська компанія стверждує, що Apple порушила декілька її патентів: в області бездротового покриття, інтерфейсу користувача та телекомунікаційної сфери.

Південнокорейська компанія Samsung Electronics звернулася до суду з вимогою заборонити продаж недавно представленого iPhone 4S ще в двох країнах - Японії та Австралії. Ці вимоги надійшли після того, як аналогічні претензії Samsung висунула в Італії та Франції.

У випадку з Австралією південнокорейська компанія звертає увагу на порушення трьох її патентів, що відносяться до бездротового покриття.

У Японії ж йдеться про порушення чотирьох патентів - трьох з області для інтерфейсу користувача та одного, який стосується телекомунікаційної сфери.

Samsung також вимагає заборонити у Китаї продаж iPad2 та iPhone 4.

Нагадаємо, iPhone 4S був представлений 4 жовтня, а в продаж надійшов минулого тижня. Аналітики очікували, що за перші вихідні буде продано близько трьох мільйонів таких смартфонів. Точних даних поки немає. Між тим, кількість попередніх замовлень iPhone 4S стало рекордним для Apple  - один мільйон.

Зазначимо, патентна війна між Samsung і Apple нині ведеться практично на всіх континентах. Компанії подали позови один проти одного в десяти країнах.  4 жовтня, Apple відкинула пропозицію Samsung мирно врегулювати суперечку в Австралії щодо планшетних комп'ютерів.

При цьому південнокорейська компанія залишається важливим постачальником комплектуючих для продукції Apple - в тому числі чіпів та дисплеїв.

Читайте також:

За новим iPhone вишикувалися кілометрові черги

Розроблений Стівом Джобсом iPhone5 вийде в 2012 році

"Четвірка" з плюсом. З'явилися перші огляди iPhone 4S

Хакери зламали Apple iOS 5 одразу після її появи

Повʼязані теми:

Наступна публікація