В Україні виник дефіцит іномарок

Через втрату довіри населення до гривні, в Україні рекордно зріс попит на автомобілі. У чергах за "залізними кіньми" стоять навіть депутати.

Автодилери України фіксують рекордні обсяги продажів. Так у січні-вересні попит на авто виріс на 48% в порівнянні з аналогічним періодом 2010 року, причому навіть в сегменті преміум-класу, де зростання склало 14% від загальної кількості проданих авто, тоді як у попередні роки - не більше 10%

Гендиректор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко пояснив тенденцію тим, що влітку ажіотаж почався у зв'язку з розмовами про майбутнє підвищення мит на імпортні авто до 47%, а пізніше у населення додалися валютні побоювання, пише Сегодня.

"Як тільки повідомили, що в уряду США проблеми і долар може обвалитися, а НБУ почав активно підтримувати гривню, українці побігли вкладати валютні накопичення в авто - в гривню вже ніхто не вірить. Розмітають будь-які марки і моделі. Автоімпортери були до цього не готові, утворилися черги. Раніше депутати та інші "віпи" просили мене дістати знижку, тепер - дістати машину без черги", - розповів Назаренко.

Як повідомлялось, українці купили у вересні 21,2 тис. автомобілів, що на 43% більше, ніж у вересні 2010 року, і дещо більше, ніж у серпні поточного року.

Читайте також:

Українці встановили новий рекорд по купівлі автомобілів

В Україну може повернутися чорний імпорт автомобілів

Митний збір на автомобілі може вирости до 25%

Україна збільшила випуск автомобілів на 50%

Чиновники знову тринькають державні гроші на VIP-машини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: