Україна збільшила випуск автомобілів на 50%

Виробники автомобілів України за 8 місяців поточного року збільшили виробництво машин на 50%.

Українськi виробники автомобілів у сiчнi-серпнi 2011 року збiльшили збірку машин i автобусiв на 48% порiвняно з аналогiчним перiодом 2010 року. Про це свідчить статистика асоцiацiї "Укравтопром".

За пiдсумками восьми мiсяцiв динамiка приросту виробництва до торiшнiх показникiв дещо сповiльнилася: за пiдсумками сiчня-травня прирiст становив 62%, сiчня-червня - 55%, сiчня-липня - 50%.

Це зумовлено тим, що в серпнi, порiвняно з липнем, автовиробництво скоротилося на 4,7% - до 9,206 тисяч одиниць.

За пiдсумками восьми мiсяцiв поточного року найбiльший прирiст виробництва як i ранiше демонструє легковий сегмент, в якому цей показник збiльшився на 57%. Збірка автобусiв зросла на 24%.

Водночас виробництво вантажних i комерцiйних авто продовжує демонструвати негативну динамiку, яка дещо сповiльниться за рахунок позитивної динамiки серпня: за вiсiм мiсяцiв цей показник скоротився на 38%.

Як повiдомлялося, в сiчнi-серпнi 2011 року лiдером галузі залишався Запорiзький автозавод, який наростив виробництво автотранспортних засобiв на 65% - до 39,674 тисячі одиниць, зокрема легкових - на 79%, до 38,757 тисячі одиниць.

Корпорацiя "Богдан" в сiчнi-серпнi збiльшила виробництво на 15% - до 13,928 тисячі одиниць. При цьому збірка легкових авто зросла на 26% - до 13,551 тисячі одиниць, комерцiйних скоротилася до 339 одиниць.

Ще один виробник - "Єврокар", що входить до трiйки лiдерiв і збарає тiльки легковi авто Skoda, за зазначений перiод склав 6,198 тисячі автомобiлiв. Це на на 65% бiльше за показник восьми мiсяцiв минулого року.

Читайте також:

Українці купили у серпні рекордну кількість автомобілів

Продажі нових авто в Україні ставлять нові рекорди

Автокредити в Україні стали дешевшими, ніж були до кризи

Виробництво автомобілів в Україні за півроку збільшилось майже на 70%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: