Українці встановили новий рекорд по купівлі автомобілів

Через можливе введення спецмит на іномарки, в Україні попит на автомобілі втановив черговий рекорд.

Українці купили у вересні 21,2 тис. автомобілів, що на 43% більше, ніж у вересні 2010 року, і дещо більше, ніж у серпні поточного року.

"У вересні зусиллями всіх операторів вдалося оновити посткризовий рекорд продажів - тепер він становить 21,2 тис. авто. Порівняно з минулорічним вереснем зростання продажів склало 43%, що є дуже непоганим показником", - повідомили в інформаційно-аналітичній групі AUTO-Consulting.

Експерти відзначають, що "АвтоВАЗ" у вересні ще більше зміцнив лідерство і зміг зайняти 13% ринку. Другою маркою за популярністю став Hyundai, що зайняв другу позицію. "Підтягується до лідерів і ЗАЗ, якому у вересні допомогли "ЗАЗ Forza хетчбек", - констатують аналітики.

Четверту позицію зайняв Ford, навіть незважаючи на невеликий дефіцит автомобілів. Renault через нестачу популярних моделей опустився на п'яте місце.

Додав у продажах Chevrolet, дилери якого почали отримувати нові партії автомобілів. Стабільно було в дилерській мережі Toyota, де, як і раніше, відчувається дефіцит автомобілів, але нові автовози вже встигли зайти у вересні.

Експерти групи також констатують, що продажі Daewoo зростають щомісяця. У вересні ці автомобілі зайняли майже 4% ринку.

Серед китайських автомобілів остаточно захопила лідерство Geely, контролюючи 3,7% ринку. У той же час непогано стартували продажі китайських Lifan, яким у вересні вдалося подолати "планку" в 100 автомобілів.

В premium-сегменті остаточно утвердився новий лідер - BMW, продажі якого зросли на 53%. Великих успіхів досягла Audi, випередивши навіть Mercedes-Benz, що для українського ринку - сенсація.

"У салонах з "трипроменевою зіркою" очікують поставок нового Mercedes-Benz ML, який повинен дозволити відновити колишні позиції", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, за підсумками січня-вересня продажі легкових автомобілів в Україні перевищили 161 тис.од., наблизившись до показника продажів за весь 2010 рік.

На думку аналітиків на ріст продажів вплинуло можливе введення спецмит на ввезення імпортних автомобілів, а також збільшена активність банків, які кредитують купівлю нових автомобілів.

Читайте також:

Українці купили у серпні рекордну кількість автомобілів

Кабмін може спровокувати подорожчання іномарок на 40%

"АвтоЗАЗ" випрошує квоти на імпорт автомобілів

Іномарки можуть подорожчати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: