Уго Чавесу залишилося жити два роки - прогноз лікаря

Дата публікації
Перегляди
1593
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Уго Чавесу залишилося жити два роки - прогноз лікаря

Уго Чавес / Фото: AFP

Колишній хірург президента Венесуели вважає, що зі встановленим діагнозом Уго Чавес проживе ще максимум два роки.

Онкологічне захворювання, яке було діагностовано у президента Венесуели Уго Чавеса, не залишає сподівань на благополучний результат: пацієнту залишилося жити не більше двох років, заявив колишній хірург Чавеса Сальвадор Наваррете.

"Думаю, що прогноз щодо здоров'я Чавеса не дуже хороший, а коли я так говорю, це означає, що йому залишається до двох років життя", - сказав хірург, який раніше входив до наближених медиків, які займалися лікуванням Чавеса з 2002 року.

"Судячи за наявною у мене інформацією від його родини, у Чавеса - пухлина в області тазу, або саркома, саме тому в його лікуванні застосовується така агресивна хіміотерапія", - додав лікар.

Інтерв'ю Наваррете вийшло в день, коли Чавес в черговий раз вилетів на Кубу для проходження ще одного обстеження.

Сам президент Венесуели напередодні повідомив, що йде на поправку. За його словами, чотири місяці тому ситуація з його здоров'ям була критичною. "Слава богу, що зараз я цілий, неушкоджений і на ногах", - сказав він.

Наваррете, непогано знайомий зі звичками Чавеса, описав його повсякденний побут і звички. Він зауважив, що Чавес не вірив в те, що може коли-небудь захворіти. "Тепер же він довіряє тільки кубинським лікарям", - зазначив Наваррете.

Хірург додав, що президент просто зациклений на чистоті: "Він стежить за нігтями на руках і ногах, піклується про зовнішній вигляд, завжди чистий і зібраний, стежить за своєю фізичною формою".

Крім того, Уго Чавес випиває величезну кількість кави, може і покурити в моменти напруги або просто для задоволення, проте без свідків і ніколи - на публіці. Також він - "сова", що працює допізна і вимагає від своїх міністрів працювати за таким же графіком. Встає Чавес о 6:30-7:00 годині ранку.

Чавес був прооперований на Кубі в червні 2011 року. Повідомлялося, що операція пройшла успішно.

Після цього венесуельський лідер пройшов уже чотири курса хіміотерапії. Сам Чавес раніше заявляв, що почуває себе все краще і краще і набирає вагу. За його словами, останні медичні перевірки показали, що рецидиву хвороби немає.

Читайте також:

Уго Чавеса кинулись рятувати шамани вуду

Прихильники Уго Чавеса на знак підтримки поголилися налисо

У боротьбі з раком Чавес взяв у союзники духів і богів рівнин

Уго Чавес спростував чутки про погіршення здоров'я

Уго Чавесу залишилося жити два роки

Уго Чавесу залишилося жити два роки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1593
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація