У боротьбі з раком Чавес взяв у союзники духів і богів рівнин

Глава Венесуели подякував за посильну допомогу в його боротьбі проти хвороби ідолам та богам.

Президент Венесуели Уго Чавес, що проходить курс лікування від раку, заявив, що неодмінно здолає недугу, оскільки має "віру в духів і богів рівнин".

Виступаючи перед військовослужбовцями, глава держави подякував за посильну допомогу в його боротьбі проти хвороби ідолам Лос-Лланоса, а особливо - індіанській богині Марію Ліонці.

Поклоніння цим божествам широко поширене у Венесуелі, хоча і не підтримується католицькою церквою. Звичайно, люди, що домагаються допомоги від духів і богів рівнин, приносять їм в жертву тих чи інших тварин.

Чавес, однак, не став уточнювати, чи збирається він задобрювати богів лише виступами в ефірі місцевого телебачення або принесе їм якусь жертву.

Венесуельський президент нещодавно повернувся з Куби, де йому провели операцію і піддали курсу хіміотерапії. У зв'язку з інтенсивним лікуванням Чавес помітно схуд і облисів. Тим не менш, він не втратив оптимізму, заявивши, що збирається продовжувати правити країною, принаймні, до 2031 року.

На Кубі, за словами президента, місцеві лікарі йому дуже допомогли. Проте ефективність підтримки з боку духів і богів венесуельських рівнин при лікуванні онкологічних захворювань клінічно поки не доведена.

Читайте також:

Венесуельці вперше побачили Уго Чавеса налисо поголеним

Чавес вирішив йти на новий президентський термін

Чавес віддав частину повноважень і вилетів на Кубу лікуватися

ВідеоВенесуельці вперше побачили Уго Чавеса налисо поголеним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: