Уго Чавес спростував чутки про погіршення здоров’я

Чавес з’явився на публіці і спростував чутки про екстренну госпіталзацію та погіршення здоров’я після проходження останнього курсу хіміотерапії.

Президент Венесуели Уго Чавес у четвер, 29 вересня, з'явився на публіці і спростував чутки про те, що його здоров'я погіршилося.

Таким чином Чавес відреагував на повідомлення, що з'явилися в деяких ЗМІ про екстрену госпіталізацію, нібито пов'язану з ускладненнями після курсів хіміотерапії.

Президент Венесуели змушений був пройти їх після операції з видалення ракової пухлини.

Чавес з'явився на території свого палацу в Каракасі з бейсбольним м'ячем у руках. За словами самого президента Венесуели, пухлина, яку йому видалили, була розміром якраз з бейсбольний м'яч.

Чавес заявив, після курсу хіміотерапії відчуває себе все краще і краще і набирає вагу. За його словами, останні медичні перевірки показали, що рецидиву хвороби немає.

Президент Венесуели визнав, що поки знаходиться ще не в кращій формі, однак запевнив жителів своєї країни, що незабаром впорається з наслідками хіміотерапії.

У своїй промові Чавес також заявив, що, якщо його здоров'я дійсно погіршиться, він сам повідомить про це венесуельцям. Який тип раку у нього знайшли, Чавес знову розповісти відмовився.

Як відомо, після четвертого курсу хіміотерапії, який закінчився минулого тижня, Чавес практично не з'являвся на публіці. Це і породило чутки про погіршення здоров'я венесуельського лідера.

Чавес був прооперований на Кубі в червні 2011 року. Повідомлялося, що операція пройшла успішно.

Джерела, близькі до Чавеса розповіли, що у венесуельського лідера був рак товстої кишки, однак офіційного підтвердження ця інформація не отримала. Чавес збирається балотуватися на новий президентський термін в 2012 році.

Читайте також:

Президента Венесуели лікують індіанські шамани

Уго Чавеса кинулись рятувати шамани вуду

Чавес за допомогою Росії планує уникнути долі Каддафі

Чавес попередив імперіалістів: Венесуела - не Лівія

ВідеоЧавес з’явився на публіці і спростував чутки про екстренну госпіталзацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: