Apple повідомила про рекордний попит на новий iPhone

Apple повідомила про рекордний попит на новий iPhone

Apple повідомила про рекордний попит на новий iPhone

За перші 24 години користувачі замовили більше мільйона апаратів.

Смартфон iPhone 4S обійшов iPhone 4 за числом попередніх замовлень за першу добу. Про це повідомляється на сайті компанії Apple.

За даними компанії, за перші 24 години користувачі замовили більше мільйона апаратів. Попередній рекорд належав iPhone 4, що вийшов влітку 2010 року, і становив 600 тисяч апаратів за добу.

Блог Mashable також відзначає, що перша партія смартфонів, ймовірно, вже розпродана за попередніми замовленнями. За даними видання, 7 жовтня, коли стартував прийом попередніх замовлень, Apple обіцяла доставити iPhone 4S 14 жовтня. Наразі найраніший термін доставки називається 23 жовтня.

Роздрібні продажі смартфона в США, Австралії, Великобританії, Німеччині, Канаді, Франції та Японії стартують 14 жовтня. Щонайменше двоє шанувальників Apple вже зайняли чергу перед магазином Apple Store в Нью-Йорку, щоб купити апарат серед перших. Свої враження вони описують у блозі.

Нагадаємо, що iPhone 4S і iPhone 4 мають однаковий корпус. Від попередньої моделі новий апарат відрізняється більш потужним процесором, оновленою ​​камерою, наявністю функції голосового керування Siri і об'ємом вбудованої пам'яті. У iPhone 4S максимальний об'єм пам'яті складає 64 гігабайти, а у iPhone 4 - 32 гігабайти.

Новий апарат був анонсований 4 жовтня. На наступний день після анонсу помер колишній глава Apple Стів Джобс. З посади гендиректора компанії він пішов за півтора місяці до смерті.

Читайте також:

Apple представила новий iPhone 4S

Хакер, який зламав iPhone, прийнятий на стажування до Apple

Після смерті Джобса експерти пояснили феномен ненависті до Apple

Китай став єдиною країною в світі, де з'явився iPhone5

Повʼязані теми:

Наступна публікація