До київських квартир почало надходити тепло

До київських квартир почало надходити тепло

У київські квартири почало надходити тепло

Більшість споживачів отримають тепло протягом трьох днів, решта - до кінця тижня, повідомили у "Київенерго".

У понеділок, 10 жовтня, підключення житлових будинків Києва до системи централізованого опалення.

Процес проходить одночасно в усіх районах згідно із затвердженими районними державними адміністраціями графіками і незалежно від форми власності будинків. Працівники компанії здійснюють підключення в цілодобовому режимі, повідомляє прес-служба "Київенерго".

"10 жовтня, як і планувалося," Київенерго "почав опалювальний сезон у житловому фонді. Загалом компанія в рамках своєї відповідальності повинна підключити до опалення 9 тис. 549 житлових будинків. Більшість споживачів отримають тепло протягом трьох днів, решта - до кінця тижня ", - запевнив генеральний директор "Київенерго" Едуард Соколовський.

Першими тепло отримають ті будинки, чиї балансоутримувачі завчасно і якісно підготувалися до прийому теплоносія. Це означає наявність актів готовності систем теплоспоживання споживачів, які свідчать, що внутрішньобудинкові мережі технологічно готові до отримання тепла, і відсутність боргів за спожиту теплову енергію.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження КМДА, підключення систем теплопостачання у Києві розпочалося 5 жовтня і відбуватиметься у три етапи.

Виконання перших двох етапів - підключення дитсадків, пологових будинків, лікарень та закладів освіти - триває. Третій етап, який передбачає підключення житлових будинків, розпочався вчасно.

Наразі, станом на 16:00 10 жовтня, вже опалюються 459 дитсадків, 203 навчальних заклади, 299 лікувальних установ і 8 об'єктів соціально-побутової сфери.

Читайте також:

Українцям таки підвищать тарифи на газ та світло

Реалізація генплану Києва коштує майже як два українські бюджети

У школах та лікарнях Києва розпочався опалювальний сезон

Киянам безкоштовно встановлять лічильники тепла

Повʼязані теми:

Наступна публікація