Реалізація генплану Києва коштує майже як два українські бюджети

Київська влада планує до 2025 року витратити на реалізацію генплану Києва 500 мільярдів гривень.

Київська влада прийняла за основу проект генплану Києва та його примiської зони на перiод до 2025 року вартiстю близько 500 мільярдів гривень.

Про це повідомив начальник пiдприємства-генпроектувальника КО "Iнститут Генплану Києва" Сергiй Броневицький.

"Вартiсть його реалiзацiї становить близько 500 мільярдів гривень за рахунок усiх джерел фiнансування", - сказав він.

При цьому чиновник зазначив, що вартiсть "невiдкладних заходiв", таких як будiвництво об'єктiв соцiальної сфери, житла тощо, становить близько 150 мільярдів гривень.

За словами начальника пiдприємства-генпроектувальника, згiдно з Генпланом до 2025 року в столицi планують побудувати близько 28,5 мільйона квадратних метрів житла, з яких майже три мільйони становитиме соцiальне та доступне житло.

Броневицький також додав, що на громадськi слухання, експертизу та погодження Генплану знадобиться не менше нiж три мiсяцi.

Як відомо, Головне управлiння мiстобудування, архiтектури та дизайну мiського середовища та КО "Iнститут Генплану Києва" нещодавно оголосили про початок проведення громадських слухань за проектом генплану Києва.

Ознайомитися з експозицiєю Генплану можна до 30 жовтня 2011 року у будiвлi КМДА та в примiщеннi Головного управлiння мiстобудування та архiтектури.

Пропозицiї вiд громадськостi приймаються у письмовому виглядi, розробники та замовники розглядатимуть їх упродовж мiсяця.

Нагадаємо, що проект закону про державний бюджет України на 2011 рік перебачає доходи на рівні 299 млрд грн, а видатки - 337 млрд грн.

Читайте також:

Новий Генплан Києва перетворить місто на гетто

Забудови в центрі Києва поділять на хороші та погані

Кияни стали на захист столичного парку на Дарниці

Хрещатик увійшов до топ-50 найдорожчих торгових вулиць світу

Уряд розробляє генплан території України на 20 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: