Путін попередив, що Азарову не варто чекати халяви на газ

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путін попередив, що Азарову не варто чекати халяви на газ

Володимир Путін / Фото: AFP

Прем'єр Росії вважає ціни на газ обґрунтованими.

Голова уряду Росії Володимир Путін заявив, що вважає обґрунованими ціни на газ, які "Газпром" пропонує своїм партнерам у Європі.

В інтерв'ю федеральним телеканалам Росії він сказав, що Росія "не диктує адміністративно цю ціну", бо вона прив'язана до нафти: ціна на нафту підвищується, підвищується і вартість газу, сказав Путін.

"Я про це казав багато разів публічно: усі, хто продає товар, хочуть продати дорожче, а усі, хто купує, хочуть купити дешевше, а краще взагалі на халяву, як у нас в народі кажуть, тобто безкоштовно. Безкоштовно, зрозуміло, ніхто віддавати нічого не буде", - заявив Володимир Путін.

Говорячи про свою ідею створення Євразійського економічного простору, прем'єр Росії запевнив, що не йдеться про "відродження Радянського Союзу і якесь політичне об'єднання". Бо Росія, сказав Путін, не зацікавлена у тому, щоб нести навантаження за інші країни.

"Росія не зацікавлена у тому, щоб брати на себе надмірні ризики, нести зайве навантаження за ті країни, які з тих чи інших причин перебувають у нас за спиною", - запевнив голова уряду. Путін згадав про досвід Європи, наголошуючи, що там інтеграція досягла рівня, "який у Радянському Союзі навіть не снився". Він стверджує, що кількість обов'язкових для виконання рішень Європарламенту більша, ніж кількість обов'язкових рішень, які ухвалювала Верховна Рада СРСР для радянських республік.

"Не треба бути великим фахівцем, щоб зрозуміти: якщо скласти наші можливості – технологічні, інфраструктурні, транспортні, в енергетиці, мінеральних ресурсів, робочої сили, територіальних можливостей, навіть мовних, що також дуже важливо для загальної економіки – якщо ми усе це складемо, наша конкурентоспроможність різко зростатиме", - запевняє Путін.

Нагадаємо, нещодавно Микола Азаров заявив, що Україна розраховує на нову цiну на росiйський газ з 2012 року. Азаров прогнозує, що переговори з Росією про перегляд газових контрактів 2009 року завершаться через 10-15 днів.

Читайте також:

Азаров поїде до Путіна вмовляти про перегляд газових контрактів

Путін виступив проти "українізації" парламенту

Путін не зацікавлений, щоб Україна була успішною - Касьянов

До Путіна не доходить, за що Тимошенко сидітиме 7 років

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Газовий конфлікт України і РФ
Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація