Україна розраховує на нову ціну на газ з 2012 року

Говорячи про перебiг переговорiв iз росiйською стороною, Азаров висловив задоволення "конструктивним пiдходом Москви".

Україна розраховує, що нова цiна на росiйський газ почне дiяти з 2012 року. Про це у вівторок, 27 вересня заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"У 2012 рiк ми повиннi увiйти з упевненiстю щодо такого надзвичайно важливого показника як цiна на газ, умови постачання газу i транзит газу", - повідомив глава уряду.

Говорячи про перебiг переговорiв iз росiйською стороною, Азаров висловив задоволення "конструктивним пiдходом Москви".

"Я дуже задоволений конструктивним пiдходом росiйської сторони, хотiлося б, щоб такий ритм i темп збереглися… Йдеться про комплексний пiдхiд у виробленнi всiх складових наших взаємодiй iз постачання та транзиту газу ", - зазначив він.

За його словами, для Києва дуже важливо завершити газовi переговори в цьому роцi, оскiльки формується державний бюджет на наступний рiк.

Нагадаємо, напередодні офіційний представник "Газпрому" спростував заяву українського прем'єра Миколи Азарова про домовленості по газовому питанню.

Раніше у понеділок, 26 вересня, прем'єр-міністр Миколи Азаров заявив, що Україна і Росія домовилися про перегляд контрактів від 2009 року і що Росія також погодилася на створення тристороннього газотранспортного консорціуму з Україною і ЄС.

Читайте також:

Ціну на газ визначать до кінця жовтня

Азаров: Україна і Росія домовились про перегляд газових контрактів

Азаров вже виконує "таємні угоди" Януковича з Кремлем

ВідеоУкраїна розраховує на нову ціну на газ з 2012 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: