До Путіна не доходить, за що Тимошенко сидітиме 7 років

До Путіна не доходить, за що Тимошенко сидітиме 7 років

Фото: AFP

У Китаї прем'єр-міністр Росії згадав про Тимошенко і сказав, що не розуміє її вироку.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін заявив, що не розуміє, чому екс-прем'єра України Юлію Тимошенко визнали винною і винесли обвинувальний вирок.

"Я не дуже розумію, за що їй дали ці сім років", - сказав Путін журналістам у Пекіні.

Він наголосив, що сама Тимошенко нічого не підписувала, газові угоди укладалися на рівні господарюючих суб'єктів і в повній відповідності з міжнародними нормами і законодавством Росії та України.

Путін уточнив, що сам він не знайомий з обвинувальним висновком суду, проте, виходячи з інформації, опублікованої в ЗМІ, не бачить підстав засуджувати екс-прем'єра України за укладення газових контрактів з Росією.

Путін також додав, що при підготовці газових домовленостей з України російська сторона виходила з практики, яка склалася у "Газпрому" з його партнерами в Європі.

"За визначенням ціни на газ там застосована така сама формула, як в аналогічних контрактах з іншими європейськими партнерами. Точно така ж формула", - зазначив прем'єр.

Він додав, що Тимошенко є опонентом російського керівництва.

"Тимошенко для нас і для мене особисто не друг і не родич. Більш того, швидше політичний опонент, тому що вона завжди була людиною у політиці, умовно кажучи, західно орієнтованою", - сказав Путін.

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура. У МЗС Росії заявили, що вирок Тимошенко має антиросійський підтекст - там злякались перегляду газрвий контрактів.

Читайте також:

Політолог: Янукович зможе їздити тільки в Монголію через вирок Тимошенко

Росія злякалась за газові угоди через вирок Тимошенко

Адвокати Тимошенко понурили голови: вирок був прогнозований

Янукович визнав, що справа Тимошенко закриває шлях в Європу

Путін про вирок Тимошенко

Путін про вирок Тимошенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація