Єфремов упевнений, що декриміналізації статті Тимошенко не буде

Єфремов упевнений, що декриміналізації статті Тимошенко не буде

Олександр Єфремов з однопартійцями. Ілюстрація / Фото: Офіційний сайт Верховної ради

Голова фракції ПР в Раді Олександр Єфремов заявив, що парламент не проголосує за декриміналізацію статті, за якою засудили Юлію Тимошенко.

Стаття, за якою засуджено екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, не буде декриміналізована навіть після прийняття нової редакції Кримінально-процесуального та Кримінального кодексів.

Таку думку висловив народний депутат, глава парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

На його думку, нова редакція Кримінально-процесуального кодексу може бути прийнята до кінця 2011 року.

У той же час він не бачить перспективи розгляду нової редакції Кримінального кодексу у Верховній Раді, оскільки вона ще знаходиться в розробці.

"Так, у подальшій перспективі ми припускаємо, що можуть бути внесені деякі зміни щодо лібералізації цілого ряду кримінальних статей. Але та лібералізація, яка розпочата президентом при внесенні закону, який скасовує відповідальність по 18 економічним статтями, поширюється тільки для представників бізнесу", - пояснив Єфремов.

За його словами, надалі "робота в цьому напрямку може бути продовжена, але ця робота повинна бути не під ситуацію і не під конкретну людину".

При цьому Єфремов ще раз наголосивив, що фракція Партії регіонів не вважає за можливе голосувати за законопроект опозиції, який передбачає декриміналізацію статті КК, за якою засуджено Тимошенко.

"Тим самим державні службовці звільняються від відповідальності за зловживання у держбюджеті", - сказав нардеп.

Нагадаємо, 6 жовтня Верховна Рада прийняла в першому читанні проект закону від президента Віктора Януковича "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності)".

8 жовтня віце-спікер парламенту Микола Томенко заявив, що фракції опозиції узгодили спільні поправки до законопроекту про декриміналізацію економічних злочинів, ухвалення яких зніме політичні переслідування. Раніше ЗМІ повідомили, що Верховна рада розгляне закон про декриміналізацію 18 жовтня.

18 жовтня представник президента у Верховній раді, депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко повідомив, що Янукович не буде тиснути на Верховну раду з метою прийняття рішення щодо декриміналізації статті, за якою засуджено екс-прем'єра Юлію Тимошенко.

Читайте також:

Львочкін: Янукович може відвідати Брюссель

Декриміналізації статті Тимошенко не буде - голосів в Раді замало

Доньці Тимошенко було смішно, коли "боягуз" Кірєєв обливався потом

БЮТ хоче невідкладно розглянути в Раді законопроект Януковича

Опозиція прагне декриміналізувати всі статті Тимошенко

Єфремов упевнений, що декриміналізації статті Тимошенко не буде

Єфремов упевнений, що декриміналізації статті Тимошенко не буде

Повʼязані теми:

Наступна публікація