Янукович на годину усамітнився з Медведєвим

Янукович на годину усамітнився з Медведєвим

Віктор Янукович та Дмитро Медведєв / Фото: AFP

Після закінчення зустрічі, президенти візьмуть участь в роботі Українсько-Російського форуму.

У Донецьку почалася зустріч президентів України і Росії Віктора Януковича і Дмитра Медведєва.

Зустріч почалася близько 13.00 і відбувається у форматі "тет-а-тет".

Після закінчення зустрічі, яка орієнтовно триватиме від 30 хвилин до години, президенти візьмуть участь в роботі другого Українсько-Російського міжрегіонального економічного форуму "Науково-технічна співпраця регіонів і міжрегіональна виробнича кооперація".

На цьому офіційна частина закінчиться, залишиться тільки футбол. У вівторок в місті пройде матч між чемпіонами двох країн - "Шахтарем" і "Зенітом". Але чи будуть на ньому присутні президенти - з'ясується в останній момент. Утім, про всяк випадок господарі до зустрічі готуються. Вже відомо, що на час поєдинку біля стадіону буде задіяно силовиків утричі більше, ніж зазвичай.

Під час форуму деякі підприємства готують главам держав сюрприз. Так, за інформацією "Комсомольської правди в Україні", Луганський завод трубопровідної арматури вирішив представити президентам величезну насосну установку, повністю покриту білими стразами, з рульовим керуванням, обробленим знову ж таки стразами, тільки червоними.

Артемівський завод шампанських вин має намір піднести главам держав елітне рожеве шампанське з власних підвалів. А відома торгова марка з виробництва ковбас розраховує почастувати гостей м'ясними делікатесами.

Читайте також:

Україна та Росія привідкриють кордони для 30 млн людей

Губернатор Донецька обіцяє зустріти Медведєва "як справжня господиня"

Стало відомо, про що говоритимуть Янукович і Медведєв у Донецьку

Янукович на годину усамітнився з Медведєвим

Янукович на годину усамітнився з Медведєвим

Повʼязані теми:

Наступна публікація