Доньці Тимошенко було смішно, коли "боягуз" Кірєєв обливався потом

Доньці Тимошенко було смішно, коли "боягуз" Кірєєв обливався потом

Суддя Родіон Кірєєв / Фото: УНІАН

Донька екс-прем'єра боїться, що її маму знищать в ув'язненні.

Донька Юлії Тимошенко Євгенія підозрює, що за нею давно встановлено стеження.

"Я вже давно знаю симптоми того, що мій телефон "на прослушці", знаю, що говорити в цих випадках. Якщо бачимо "хвіст", то теж в курсі, як діяти...", - розповіла вона.

На питання, чи не вибігала вона, "як у детективних фільмах, через задні двері бару", Євгенія відповіла:

"І таке бувало".

Водночас, за словами дочки Тимошенко, до Страсбурга вона виїхала "легально і легко".

"На собі особисто я ніякого тиску не відчуваю. Але знаю, що є якесь "велике око", яке постійно за мною стежить", - сказала вона.

Коментуючи судове засідання, на якому Тимошенко було винесено вирок, Євгенія розповіла, що вони "намагалися знайти смішне в цьому абсурді, названому чомусь судом".

"Було щось жалюгідне і смішне в тому, як режим боїться народу, тому й вигнав публіку із зали. Як суддя, який не відрізняється сміливістю, обливається у своїй мантії потом, а його помічник, щоб зберегти напудрене обличчя правосуддя, врубає на повну кондиціонер. І смішно, і сумно, і прикро...", - зазначила вона.

Коментуючи висловлювання про те, що в'язниця може піти "на користь" рейтингу Тимошенко, Євгенія сказала:

"Це з боку так виглядає, що їй все одно. А ви спробуйте навіть день пробути в кам'яному мішку з ґратами на вікнах! Досить тяжке випробування навіть для сильних і здорових чоловіків. Там холодно, немає гарячої води... Всі наші "політичні" утримуються в одному СІЗО, де найстрашніші умови".

"Згодна, що її популярність зростає. Але мені особисто як дочці страшно: раптом побоявшись такої популярності, її знищать?", - додала вона.

Водночас вона заявила, що у Тимошенко "немає почуття страху".

"Ось зараз вона вже два місяці у в'язниці, а це від неї до нас ідуть сили й енергія, щоб пережити все це. У неї, мені здається, взагалі немає почуття страху. А ми - родина, колеги, друзі - з іншого тіста: боїмося того, що буде тепер, після вироку, але докладаємо всіх зусиль, щоб вона цього не помітила. Вона, звичайно, наше удавання відчуває, і від цього їй тільки важче, але вигляду не подає", - розповіла Євгенія.

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

Читайте також:

У БЮТ хочуть перевірити, чи не писали вирок Тимошенко під диктовку

БЮТ хоче невідкладно розглянути в Раді законопроект Януковича

Опозиція прагне декриміналізувати всі статті Тимошенко

У ЄС визнали, що можуть відмовитись від зустрічі з Януковичем

Рада розгляне закон про декриміналізацію 18 жовтня

Повʼязані теми:

Наступна публікація