У БЮТ хочуть перевірити, чи не писали вирок Тимошенко під диктовку

У БЮТ хочуть перевірити, чи не писали вирок Тимошенко під диктовку

Суддя Родіон Кірєєв / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Вирок Тимошенко стилістично відрізняється від усіх попередніх вироків, написаних суддею Кірєєвим.

Фракція "БЮТ-Батьківщина" наполягає на проведенні експертизи вироку Юлії Тимошенко на предмет його написання особисто суддею Родіоном Кірєєвим.

Про це сьогодні на брифінгу заявив народний депутат Сергій Міщенко, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

За словами Міщенка, він проаналізував попередні вироки судді Кірєєва і вирок Тимошенко і дійшов категоричного висновку, що вирок Тимошенко писав не Кірєєв, а хтось інший, оскільки стилістично він відрізняється від усіх попередніх вироків, написаних цим суддею.

"Як колишній слідчий, як колишній прокурор, який не раз проводив авторознавчі експертизи, можу сказати, що це написано не суддею Кірєєвим і впевнений, що експерти, які проводитимуть експертизу, мене підтримають", - зазначив Міщенко.

За його словами, у вироку Тимошенко Кірєєв вживає непритаманні для нього уточнення, фрази, яких немає у жодному з попередніх висновків.

"Складається таке враження, що або він писав, а потім йому хтось "причесав" текст, або дали "козу" і він щось своє туди вставив, але цей вирок написаний зовсім інакше, ніж ті, які він писав у Березанському і Печерському суді, і тому на сьогоднішній день питання до експертів", - заявив депутат.

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

Читайте також:

БЮТ хоче невідкладно розглянути в Раді законопроект Януковича

Опозиція прагне декриміналізувати всі статті Тимошенко

У ЄС визнали, що можуть відмовитись від зустрічі з Януковичем

Рада розгляне закон про декриміналізацію 18 жовтня

Повʼязані теми:

Наступна публікація