Декриміналізації статті Тимошенко не буде - голосів в Раді замало

Декриміналізації статті Тимошенко не буде - голосів в Раді замало

Володимир Литвин. Ілюстрація

Володимир Литвин закликав фракції парламенту продовжувати консультації, оскільки поки нема 226 голосів для прийняття рішення по декриміналізації статті, за якою засудили Юлію Тимошенко.

Голова Верховної ради Володимир Литвин заявив, що необхідних 226 голосів за включення в закон про декриміналізацію статті, за якою судять Юлію Тимошенко, немає.

"Проблема не в законі про гуманізацію покарань за економічні злочини. Проблема в тому, наскільки буде знайдено компроміс для врахування позицій, які викликані на даний момент відповідним рішенням суду (рішення Печерського суду, в якому судили Тимошенко)", - сказав Литвин, міркуючи про перспективи прийняття закону про декриміналізації статті Кримінального кодексу, по якій засудили Тимошенко.

За його словами, коли буде знайдено необхідну кількість голосів і узгоджена формулювання законопроекту, після цього необхідно приймати рішення.

"Я на цей момент не бачу більше 226 голосів для того, щоб внести одне з пропонованих формулювань. Не випадково я звертаюся до депутатів і прошу їх проводити консультації і не намагатися передавити в цьому плані один одного. В іншому випадку, рішення буде прийнято в тій редакції, яку запропонував Президент України, а це не буде влаштовувати частину політикуму і частину сесійної зали", - сказав Литвин.

Нагадаємо, 6 жовтня Верховна Рада прийняла в першому читанні проект закону від президента Віктора Януковича "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності)".

8 жовтня віце-спікер парламенту Микола Томенко заявив, що фракції опозиції узгодили спільні поправки до законопроекту про декриміналізацію економічних злочинів, ухвалення яких зніме політичні переслідування. Раніше ЗМІ повідомили, що Верховна рада розгляне закон про декриміналізацію 18 жовтня.

Читайте також:

БЮТ хоче невідкладно розглянути в Раді законопроект Януковича

Опозиція прагне декриміналізувати всі статті Тимошенко

У ЄС визнали, що можуть відмовитись від зустрічі з Януковичем

Рада розгляне закон про декриміналізацію 18 жовтня

Декриміналізації статті Тимошенко не буде - голосів в Раді замало

Декриміналізації статті Тимошенко не буде - голосів в Раді замало

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація