У Німеччині повністю заборонили планшет Galaxy Tab через плагіат

У Німеччині повністю заборонили продаж планштеника Samsung Galaxy Tab 10.1 через плагіат iPad від Apple.

Компанія Apple добилася введення в Німеччині постійної заборони на продаж планшетів Galaxy Tab 10.1, які випускає Samsung

Рішення про заборону виніс земельний суд у місті Дюссельдорф. Головуючий суддя Йоганна Брюкнер-Хофманн зазначила, що між Galaxy Tab 10.1 і планшетом iPad спостерігається очевидна схожість.

Заборона буде діяти тільки на території Німеччини. Забороняти продаж Galaxy Tab 10.1 в інших країнах - членах Європейського Союзу суд в Дюссельдорфі не має повноважень, підкреслила Брюкнер-Хофманн.

Samsung, в свою чергу, зазначила, що "розчарована" постановою земельного суду, яка "різко обмежує" вибір німецьких споживачів, заявив представник компанії.

Водночас Samsung має намір оскаржити вердикт у суді вищої інстанції.

Тимчасову заборону на продаж Galaxy Tab 10.1 дюссельдорфский суд ввів 9 серпня, розглянувши скаргу Apple.

Спочатку продаж заборонявся на всій території ЄС, за винятком Голландії, але пізніше рішення було переглянуто. Заборона була залишена чинною тільки в Німеччині.

Galaxy Tab 10.1 став не єдиним планшетом Samsung, що викликав заперечення Apple. 2 вересня за наполяганням американської компанії суд у Дюссельдорфі заборонив Samsung демонструвати на виставці IFA у Берліні свій новий пристрій під назвою Galaxy Tab 7.7.

Перший позов проти Samsung із звинуваченнями в "копіюванні" Apple подала навесні 2011 року. Кілька днів по тому Samsung висунула до Apple зустрічні звинувачення. Розгляд між компаніями ведеться відразу в декількох країнах, в тому числі в Голландії, Японії та Австралії.

Читайте також:

Співробітник Apple загубив у барі прототип нового iPhone5

27 тисяч корейців подали до суду на Apple

Apple стала найдорожчою компанією світу

На рахунках компанії Apple більше грошей, ніж у казні США

ВідеоСуд заборонив Samsung продавати новий планшетник в Німеччині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: