Джобс створив iPad, розсердившись на хвалька з Microsoft

Джобс створив iPad, розсердившись на хвалька з Microsoft

Фото: Apple

З біографії Стіва Джобса стало відомо, що культовий планшетник iPad з’явився на світ, щоб "втихомирити" Microsoft і показати їм, якими насправді мають бути ці гаджети.

Джобс створив iPad, розсердившись на хвалька з Microsoft / Фото: AFP
Після старту продажів офіційної біографії засновника і багаторічного керівника Apple Стіва Джобса, відкривається безліч цікавих моментів війни на ринку IT.

Багато з цих фрагментів містять одкровення великого підприємця про інші компанії високотехнологічної сфери та про їх керівників.

Так, з біографії Джобса стало відомо, як саме з'явився на світ культовий плнашетник iPad, пише The Daily Mail.

Стів Джобс неодноразово звинувачував компанію Microsoft і Білла Гейтса в крадіжці своїх ідей, але виявляється, саме їм Apple повинна бути вдячна хоча б за одну річ - і це iPad, відзначає видання.

Знаменитий планшетний комп'ютер, як випливає з книги Айзексон, ніколи б не з'явився, якби не вечеря Джобса з одним із співробітників Microsoft, як буквально прожував йому вуха про "революційні" планшетники, які розробляються в надрах компанії.

"За вечерею він десятки разів повторював одне і те ж, і мені це настільки набридло, що я прийшов додому і сказав: "f..k, давайте покажемо йому, якими мають бути планшетники насправді", - розповідав пізніше Джобс своєму біографу.

Так, за словами автора книги, злість і роздратування спонукали Джобса почати роботу над iPad, який було випущено в квітні 2010 року. З того часу було продано 40 мільйонів екземплярів таблету.

До речі, на думку Джобса, яка також наводиться у написаній Айзексон біографії, в епоху, що наступила "після-ПК" Microsoft" продовжить грати роль наздоганяючого".

"Їм дуже добре вдається ділова сторона речей, - говорив Джобс своєму біографу. - Але в продуктах вони ніколи не були достатньо амбітні і мудрі. Білл любить робити себе особою продукту, але ніколи ним не був. Він - бізнесмен. Успішний бізнес більш важливий, ніж випуск чудових продуктів. Навіть коли вони побачили Mac, вони не змогли досить якісно його скопіювати".

Як відомо, Стів Джобс помер 5 жовтня у віці 56 років. Причиною смерті стало прогресуюче ракове захворювання підшлункової залози.

Біографія Джобса, у створенні якої видатний винахідник і бізнесмен брав безпосередню участь, за заявою інтернет-магазину Amazon.com за підсумками першого дня продажів, може стати бестселером року.

Читайте також:

Джобс збирався за будь-яку ціну знищити Android від Google

За біографією Стіва Джобса знімуть кіно

Джобс став найвпливовішим чоловіком 2011 року

Найбільший у світі музей Apple відкриється в Італії

Повʼязані теми:

Наступна публікація