Хакери зламали канал Microsoft на YouTube і знищили весь контент

Хакери зламали канал Microsoft на YouTube і знищили весь контент

Ілюстрація

На офіційному каналі компанії була розміщена інформація про продукти та рекламні ролики, усього сторінка налічувала близько 25 тисяч передплатників.

Невідоме хакерське угруповання зламало сторінку компанії Microsoft у відеохостингу YouTube і видалило весь контент представлений компанією.

На офіційному каналі компанії була розміщена інформація про продукти та рекламні ролики, усього сторінка налічує близько 25 тисяч передплатників, а загальна кількість переглядів перевищує вісім мільйонів.

До теперішнього моменту компанія відновила контроль над каналом і здійснює повторне розміщення видаленого зломщиками контенту.

Відеоролики, розміщені зловмисниками, деякий час все-таки перебували на каналі Microsoft, - частина з них містила заклики надати спонсорську підтримку.

Причому у повідомлені, залишеному на сторінці каналу, сказано: "Я не зробив нічого поганого, я просто увійшов під обліковим записом, зареєстрованим у 2006 році".

Як припускає фахівець антивірусної компанії Sophos Грехам Клюл, імовірною причиною злому може бути недбале поводження з паролем когось зі співробітників Microsoft, які мають адміністративний доступ до каналу.

Корпорація має намір спільно із YouTube (сервіс належить компанії Google) вжити заходів для запобігання подібних інцидентів у майбутньому, сказано в заяві Microsoft.

Нагадаємо, що минулого тижня повідомлялося, що хакери зламали відеоканал американського дитячого телесеріалу Вулиця Сезам на YouTube і замінили ролики з дитячими передачами на порно.

Читайте також:

Хакери зламали Apple iOS 5 одразу після її появи

Хакери атакували Нью-Йоркську фондову біржу

Хакери поширюють віруси, прикидаючись принтерами

Українські хакери вкрали у США 20 млн доларів

Повʼязані теми:

Наступна публікація