Художниця народжувала у скляній кімнаті на очах у відвідувачів галереї

Дата публікації
Перегляди
9004
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Виставка "Народження малюка X" триватиме до 7 листопада. Також у галереї планується показувати відео "перформансу".

Американська художниця Марні Котак влаштувала перформанс із власних пологів, які проходили у бруклінській галереї The Microscope. Жінка народила хлопчика.

Котак оголосила про свій намір перетворити пологи у виставу ще на початку жовтня, коли відкрилася її виставка "Народження малюка X". Для здійснення свого задуму художниця на місяць переїхала в одне з приміщень галереї, яке обладнали під спальню.

Кілька стін кімнати, в якій жила Котак, були зроблені зі скла, щоб відвідувачі галереї могли спостерігати процес пологів. На наступній виставці, яка відбудеться в галереї, планується показувати відвідувачам відео "перформансу".

Одна з відвідувачок галереї, яка зайшла до "палати" Котак після пологів, розповіла, що бачила, як художниця їла банан, а батько дитини тримав малюка на руках.

Художниця вже задумала наступний проект. За її словами, він буде розтягнутий в часі на 18 років, і буде називатися "Виховання малюка Х". Котак збирається щотижня вивішувати в мережі відео з життя своєї дитини, якого назвали Аяксом.

36-річна Марні Котак здобула популярність завдяки мультимедійним інсталяціям, в яких вона пропонує розглядати буденні речі як мистецтво.

Кілька перформансів засновані на важливому особистому досвіді художниці - вона відтворювала похорон свого дідуся, а також згадувала втрату невинності.

Читайте також:

В Києві показали мистецтво з "відходів цивілізації"

Російський художник намалював Міккі Мауса в образі Ісуса

Оголений стріт-арт від американця Енді Голуба

Пугачову та Галкіна роздягнули догола (фото)

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9004
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація