Карла Бруні народила президенту Франції доньку

Дочка Бруні та Саркозі з'явилася на світ приблизно о 21:00 за київським часом. Ім'я дитині ще не вибрали.

Дружина президента Франції Ніколя Саркозі Карла Бруні в середу, 19 жовтня, народила дочку, повідомили французькі телеканали.

Пологи пройшли в клініці La Muette на заході Парижа. За даними ЗМІ, інформацію про народження дочки Бруні і Саркозі підтвердило джерело, близьке до першої леді Франції.

За інформацією телеканалів, дочка Бруні і Саркозі з'явилася на світ приблизно о 21:00 за київським часом. Ім'я дитині ще не вибрали.

Нагадаємо, раніше в пресі з'являлися помилкові повідомлення про те, що Бруні вже народила.

Карла Бруні прибула до пологового будинку вранці 19 жовтня. Ніколя Саркозі відвідав дружину удень, проте пробув у клініці недовго. Він вирушив у Франкфурт-на-Майні на переговори з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, главою МВФ Крістін Лагард та іншими офіційними особами.

Однак, після закінчення переговорів Саркозі відразу ж вилетів до Парижа і з аеропорту попрямував в клініку до дружини.

Дочка стала першою спільною дитиною 56-річного французького лідера та його 43-річної дружини. У Саркозі та Бруні є діти від попередніх шлюбів.

У Бруні є десятирічний син Орельєн, що народився від філософа Рафаеля Ентовена. До шлюбу з Бруні Саркозі був одружений двічі. У нього є троє синів: П'єр, Жан та Луї. Як зазначається, вперше в історії Франції дитина з'явилася в сім'ї чинного президента.

Під час вагітності Карла Бруні досить рідко з'являлася на публіці та в інтерв'ю ЗМІ вона не раз говорила про те, що трохи забобонна і не хоче привертати зайвої уваги до себе і до майбутньої дитини. Також Бруні розповіла, що не збирається публікувати фото дитини.

Читайте також:

43-річна Карла Бруні втомилась бути вагітною

Карла Бруні одружилася з Саркозі за знання ботаніки

Саркозі пригрозив натовкти пику журналісту, який образив його дружину

Вагітна Карла Бруні в бікіні розважилась на пляжі

Карла Бруні народила доньку

Карла Бруні народила доньку

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Наступна публікація