Карлу Бруні-Саркозі доправлено до пологового будинку

Французькі ЗМІ повідомили, що пологи Карли Бруні пройдуть сьогодні. Раніше ЗМІ вже повідомляли про народження дитини.

Дружина президента Франції 43-річна Карла Бруні-Саркозі, яка очікує дитину, доправлена ​​до пологового відділення клініки "Ла Мюетт", розташованої на заході Парижа. Про це повідомляють французькі телеканали.

За даними місцевих ЗМІ, саме ця лікарня обрана президентським подружжям для пологів. Французькі журналісти і папараці вже більше тижня чергують під стінами клініки, вартуючи на довгоочікуване поповнення в президентському подружжю Франції.

"Достеменно відомо, що Карла знаходиться в клініці з сьогоднішнього ранку. Ми знаємо, що пологи заплановані на сьогодні. Біля лікарні вдвічі збільшено поліцейський наряд", - сказала кореспондент телеканалу.

Нагадаємо, вже не раз з'являлася інформація про те, що пологи відбулися, але вона не підтверджувалася.

Одкровення Карли Бруні про Мішель Обаму спричинили міжнародний скандал

Раніше повідомлялося, що пологи Карли Бруні-Саркозі відбудуться на початку-середині жовтня. Досі перша леді Франції приховує стать дитини, стверджуючи, що і сама не знає, хто має народитися - дівчинка чи хлопчик. Хоча чутки про те, що в сім'ї глави Франції з'явиться син, ходять вже з літа.

Клініка "Мюетт" розташована в XVI окрузі Парижа. Дружині президента належить платити по 250 євро за кожен день, проведений в цьому закладі. Щоб забезпечити безпеку першої леді, в клініці заздалегідь звільнили чотири палати, розташовані навколо тієї, яку займе дружина президента.

У Карли Бруні-Саркозі вже є дев'ятирічний син від колишнього чоловіка, Рафаеля Ентовена. За Ніколя Саркозі вона вийшла заміж в 2008 році.

Читайте також:

43-річна Карла Бруні втомилась бути вагітною

Карла Бруні одружилася з Саркозі за знання ботаніки

Саркозі пригрозив натовкти пику журналісту, який образив його дружину

Вагітна Карла Бруні в бікіні розважилась на пляжі

Дружина президента Франції 43-річна Карла Бруні-Саркозі, яка очікує дитину, доставлена ​​в пологове відділення клініки "Ла Мюетт", розташованої на заході Парижа. Про це повідомляють французькі телеканали.

За даними місцевих ЗМІ, саме ця лікарня обрана президентським подружжям для пологів. Як повідомляє ИТАР-ТАСС, французькі журналісти і папараці вже більше тижня чергують під стінами клініки, очікуючи довгоочікуваного поповнення в президентському подружжю Франції. Вже не раз з'являлася інформація про відбулися пологи, але вона не підтверджувалася.

Читайте: Паризькі лікарі готуються прийняти пологи у Карли Бруні

Раніше повідомлялося, що пологи Карли Бруні-Саркозі відбудуться на початку-середині жовтня. До цих пір перша леді Франції приховує стать дитини, стверджуючи, що і сама не знає, хто має народитися - дівчинка чи хлопчик.

Клініка "Мюетт" розташована в XVI окрузі Парижа. Дружині президента належить платити по 250 євро за кожен день, проведений в цьому закладі. Щоб забезпечити безпеку першої леді, в клініці заздалегідь звільнили кілька палат, розташованих навколо тієї, яку займе дружина президента, повідомляє "Голос Росії".

У Карли Бруні-Саркозі вже є дев'ятирічний син від колишнього чоловіка, Рафаеля Ентов, додає АиФ. За Ніколя Саркозі вона вийшла заміж в 2008 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: